Aşk-ı Memnu'cu Delinetciler - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Aşk-ı Memnu'cu Delinetciler

1. Perşembe günleri oldu mu Türkiyeyi kasıp kavurdu wallahi
    okuldan gelrkeN millet ayakta caN çekişirken açık olan tvdeN aşk-ı memnuyu kaçırmadıı için mutlu... eLindekilere bakmaz hiç bi frenden etkilenmez izlediLer...

kısa sürelinee net hayatı duruyorudu bu kısa süreçte.... sonra ardı arkası bitmeyeN face rorumları ws...

ama biTTi... duygulandırdı beni walla firdews felç olmus koptum o kadını hiç öle görceim aklıma gelmezdi behlül yine kaçtı tabi bence tadında bitii diyrM yerinde bitrdiler ilk defa adam gibi darısı yaprak dökümünün basına :D:

eet delinetciler sizde birer yasak aşk kolikmiidinz finali nasıl buldunz :D

Konuyu Beğendin mi?
  2. 2010-06-25 #2
    Bencede çok yavan bitti Adnana yapacak bişey kalmadı herkes kendi kendine öldü

3. 2010-06-25 #3
    Ben perşembeleri kurtlar vadisi izlerim işim olmaz aşk_ı memnuyla ama final sahnesini izledim.Tek evin hizmetlisi beşir denen çocuğa üzüldüm başkasının derdinden verem oldu öldü .Başkasına birşey olmadı sönük bir finaldi kanımca

4. 2010-06-29 #4
    Yerin dibine giremeyesiceler ağlamaktan gözüm çıktı o gece :)))))) abim de son bölümde izlemeye başladı filmi jeton paraşütlü

5. 2010-06-29 #5
    Alıntı:
    inci Nickli Üyeden Alıntı
    Yerin dibine giremeyesiceler ağlamaktan gözüm çıktı o gece :)))))) abim de son bölümde izlemeye başladı filmi jeton paraşütlü
    Niye ağladınki ?

6. 2010-06-29 #6
    Ay o beşire yazık çok üzüldüm :(:(

7. 2010-06-29 #7
    Alıntı:
    inci Nickli Üyeden Alıntı
    Ay o beşire yazık çok üzüldüm :(:(
    Beşirede iyi oldu nihalede hiç üzülmedim

8. 2010-06-29 #8
    Vicdansız Arwen isy11

9. 2010-06-29 #9
    Alıntı: