Bronzlaşmalı mıyız? Yoksa Güneşten Korunmalı mıyız?

Hangisi? Nivea Sun Protect&Bronze ikisini de birarada yapıyor: Hem güneşten koruyor hem bronzlaştırıyor.

Nivea'nın yeni ürünü mevsimden dolayı da tahmin edebileceğiniz gibi bir güneş ürünü: Nivea Sun Protect&Bronze. Kokusu ve dokusuyla hayranlık uyandıran bu güneş ürünü pek marifetli. Güneşten korurken aynı zamanda bronzlaştırıyor da! Böylesine bir güneş ürününü uzun zamandır herkes gibi bende bekliyordum. Uzun vadede oluşacak hasarları görmezden gelip, güneşin altında boylu boyunca uzanıp tatilden bronz bir tenle dönmek mi? Güneş yanığı, erken cilt yaşlanması, cilt kanseri gibi zararlarına karşı güneş koruma ürünleri kullanarak, tatilden sağlıklı ama beyaz bir tenle dönmek mi? Evet, işte bu! Nivea, bu ikileme son veren ve devrim yaratan yeni güneş koruyucu ürünüyle, sağlıklı bronzlaşma hayalini gerçeğe dönüştürüyor.

Peki, Protect&Bronze bronzlaşmayı nasıl hızlandırıyor? Hem güneşten koruma hem bronzluk nasıl sağlayabiliyor?

Hem Güneşten Korunun Hem Bronzlaşın


Nivea Sun'ın, cildin doğal melanin üretim mekanizmasını harekete geçiren yeni ürünü Protect&Bronze, cildi güneşin zararlı ışınlarına karşı korumanın yanı sıra, cildin bronzlaşmasını da sağlıyor. Cildi koruyup besleyen Protect&Bronze, kullananlara, güneş yanığı veya erken cilt yaşlanması kaygısı taşımadan, güneşin tadını çıkartma ve bronz bir tene sahip olma imkanı sunuyor.

Otobronzan ürünler gibi cilde geçici bir kahverengi ton kazandırmıyor, çok daha fazlasını yapıp daha derine etki ederek, cildin doğal ve düzgün bir şekilde bronzlaşmasını sağlıyor. Elde ettiğiniz bronzluk tatilden döndükten hemen sonra kaybolmuyor, cildin derinliklerinde doğal bir şekilde oluşan kalıcı bronz renk, sonbahar geldiğinde bile yazın pırıltılı, neşeli ve kaygısız günlerini hatırlatıyor.