Sedef Hastalığına Bitkisel Çözüm - Delinetciler Portal
+ Hemen Yorum Yap

Sedef Hastalığına Bitkisel Çözüm

1. Bursa'da, bulduğu ilacın sedef hastalığına iyi geldiğini ispat etmek isteyen bir aktar, kendisini sedef hastası yaptı. Aktar, bal, kakule, cennet otu, çörek otu ve kuru incirden oluşan karışımı yiyerek 1.5 ay içinde sağlığına kavuşacağını iddia etti.

1985 yılında bunalım geçirerek sedef hastalığına yakalanan Mustafa Kara (42), Bilgi Üniversitesi'nde tedavi olmasına rağmen yaralarından kurtulamadı. Uzun süren araştırmaların ardından yaptığı karışım sayesinde yaralarından kurtulan Kara, domates, kızarmış yumurta ve acı yemeye başlayınca tekrar sedef hastalığına yakalandı. Yaptığı karışımı diğer hastalara da tavsiye eden Kara, "Çörek otu, kakule ve bal, karaciğeri yenilemede faydalı olan bitkiler. Bal, çörek otu, cennet otu ve kuru incirle birlikte bağışıklık sistemini güçlendiriyor. Bağışıklık sistemi güçlenince karaciğer de kendini yeniliyor. Vücut bu hastalığı bünyesinde istemiyor, 1.5 ay sonra kulaktan veya baş parmaktan iltihap olarak atıyor. 7 gün devam ediyor. 7 gün sonra bu yaralardan vücutta eser kalmıyor" dedi.

Sedef Hastalığına Bitkisel Çözüm

Sedef hastalığının başlıca düşmanının stres olduğunu söyleyen bir çocuk babası Kara, "Bu hastalığın üremesine domates, kızarmış yumurta, acı ve kostikli zeytinler yardımcı olur. Tıp literatüründe birçok türü bulunan sedef hastalığının tedavisi tamamen mümkün değil. Ancak ben bu hastalığı hiçbir kimyevi madde kullanmadan tedavi edeceğim. 1.5 ay sonra kulağımdan veya ayak tırnağımdan iltihap olup akacak. 1 hafta sonra da bu yaralarımdan eser kalmayacak. Ancak hastalık bizimle mezara kadar gider. Tamamen kurtulmamıza imkan yok. Zararlı olanlardan uzak durursanız bu hastalığa bir daha yakalanmazsınız" diye konuştu.

2. 2011-01-20 #2
    ben corumdan bursaya geldim bu şahsı buldum ve kardeşime macun alıp gönderdim allah razı olsun birşey, kalmadı bu haberi yapan inşallah cennete gider her tarafı yara icindeydi tertemiz oldu

3. 2011-02-03 #3
    nasıl ulaşıcaz bu adama lütfen numarasını falan yazarmısınız

4. 2011-02-03 #4
    Alıntı:
    Misafir Nickli Üyeden Alıntı
    nasıl ulaşıcaz bu adama lütfen numarasını falan yazarmısınız
    bursada yıldırımda sarı camide buldum 05366686241 hatırladıgım kadarıyla cebi bu cok gecmiş olsun

5. 2011-02-04 #5
    Bende bulgarİsdan gÖcmenİyİm yaklaŞik 10 yil evvel bursaya yerleŞdİk annem sedef hasdasi İdİ her yerİ pul pul yaraydi gİtmedİgİmİz yer kullanmadigimiz İgne krem kalmadi ama 1 sene Önce bu Şahsi cay tvde seyretdİm arayip tlfnunu aldim ve annemİ gÖtÜrdÜm konuŞduk ve 4 aylik pirogram gerek dedİ pekİ dedİk baŞladik ve sonuc tÜm sedef hasdalarina allah yardim etsİn annem tamamen kurtuldu ama 5 kİlo aldi fakat cok memnen selamlar

6. 2011-02-06 #6
    bende sedef hasdasıydım gecen sene bende kullandım tamamen kurtuldum bende tavsiye ederim bu şahsın macununu

7. 2011-02-06 #7
    bende sedef hasdası idim tavsiye üzeri ben bu sahsın macununu kullandım cok memnun kaldım bende tavsiye ederim ama 4 ay sürüyoooo

8. 2011-02-09 #8
    ben ayşe topal 9 sene önce sedef hasdalıgına yakalandım bir cok yerde şifa ardım boşanma nokdasına geldim ama derdime care bulamadım kocam bana tuhaf bakmaya başladı enişdem bu akdarı duymuş bana illaki bir gidelim dedi pek inanmadım ama mecbur kaldım ve giddik beni gördü ve bana bir macun yapıp bunu günde 5 tatlı kaşıgı yut dedi aldım evime geldim 1 ayda dökülmeye başladı 2 ayda tamamen kayboldular bir hediye aldım ve yerine tekrar giddim iş yerini kapatmış hediyem elimde kaldı bu mesaşı görürsen hakkını helal et muhterem kardeşim akdar mustafa allah senden razı olsun bahtın acık olsun

9. 2011-03-06 #9
    bursada yıldırımda sarı camide buldum 05366686241 hatırladıgım kadarıyla cebi bu cok gecmiş olsun

bu numarayı vermişsiniz aranızda arayan varmı arkadaşlar doğrumudur bu numara, benimde annem sedef hastası ve bu mustafa karayı buldum internette , bu beyinde hastalığa güzel tedavi uyguladığını öğrendim aramak istiyorum veya adresini yerini giden arkadaşlar varsa veyahut bilen acil yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim.. herkese acil şifalar diliyorum

10. 2011-03-08 #10
    bende bu hasdalıkdan cok madur olan bir bayanım 10 seneye yakın cekdim ama bir gün bir tv kanalında izledim arayıp randevu alıp giddik her yerim dökülüyordu 4 ay sürer dedi ama 3 ayda yeniden dogdum daha sonra 3 kişi ye tavsiye eddim onlarda kurtuldu allah bu insanları başımızdan eksik etmesin kardeş tavsiye ederim

11. 2011-04-10 #11
    ben yaklaşık 10 sene sedefle mücadele eddim bir gün tvde dinledim ve randevu alıp giddik bursaya bana eklem romatizmasından dedi pek inanmadım ama caresizdim 4 ay sürer dedi ve başladım benimle irtibatı kesmeyin dedi 3 ayda tamamen gecdi 1 yıl oldu cok mutluyum adam belliki işinin ehli ben kurtuldum inşallah tüm sedef hasdaları kurtulur allah herkese şifa versin

12. 2011-04-26 #12
    ben mustafa kara sedef hasdalıgı 17 türe ayrılıp bazıları kaşınır bazıları kaşındıgı yerden su şeklinde iltihap cıkar bazıları pul pul olur sivilce şeklinde cıkıp yavaş yavaş büyür genelde eklem bölgelerinde görünüp vücut direnci düşünce yavaş yavaş vücuda atar cogu genetik olup ailede eklem romatizması ceken bireylerde sıkca görülür sedef hasdalıgı pisgoleşik hasdalık degildir kişi sedef hasdalıgına yakalandıgı zaman tedavisi olmadıgını örenince ilk piskoleşik etki altına girer ve panige kapılır sedef bulaşıcı hasdalık olmayıp eklem romatizması ve romatizmal hasdalıklardan kaynaklanan ve bu iltap karacıger enzimlerini bozdugu icin kıronikleşen kanın degerlerini bozan ve zamanla eklemlerde olumsuz etki yapan hasdalık benim kanımca sedef hasdalıgıdır karaciger enzimleri ve romatizmayı oluşduran iltihap etkisiz hale gelmeyince bu hasdalık ömür boyu gecez ben sedef hasdalıgını ceken biri olarak 25 senedir bu kanıya vardım,allah herkese şifalar nazip etsin

13. 2011-04-29 #13
    mrh balar ben g antepden cevriye yaklaşık 1990 yılının sonuydu babam sedef hasdalıgından yatalak olmuşdu ayak parmaklarına kadar yaradan kabukdan görünmüyordu eve hergün 20 defa süpürüyordum misafir gelir diye korkar hale gelmişdik uşakda duran bizim mahalleli bir babamın arkadaşı vardı antebe geldi babama uşakda sedefe macun yapan biri var diye söyledi ben gideyim araşdırıp sizi arıycam dedi 1 ay sonra aradı ve babamla uşaga giddik ismi mustafa kara olan biriydi evine giddik babama 15 günde seni görmem lazım dedi ben döndüm babam uşakda arkadaşında kaldı 5 ay sonra babam antebe döndü ben gizlice gözetledim odasında namazını eda eddikden sonra aglıyorduallahım kimseye dermansız dert verme diye ve babam 5 ayda tamamen kurtulmuş olarak döndü şimdi sedefi var ama cok az sadece dirseklerinde oda cok hafif ama babam perhiz falan yapmadı şimdi cok yaşlı 75 yaşında olmasına ramen yinede iyi eger bu şahız uşaklıysa o adamsa onun ismide mustafa karaydı kuran kabına yazmışdım şehit kamil g antepden sevgilerle adam işinin ehli allah yolunu acık etsin kardeşim

14. 2011-05-04 #14
    ben ordu fatsada imamlık yapan din görevlisi bir vatandaşım bursadaki aktarı bende duydum yaget iyi dediler benimde eşim sedef hasdası idi gecen yıl tatilinde bursaya ***ürdüm gercekden allah razı olsun her insan görevi neyse eniyisini yapmalı ve işi görevi neyse insanlıga ve allaha dayanarak yapıyorsa ne mutlu ben bu kişide işini en iyi yapan bir aktar olarak gördüm kendisinden allah razı olsun

15. 2011-05-07 #15
    Ben bursada ikamet eden bir bayanım 27 yaşında eşinden sedef hasdalıgı nedeniyle boşanan biriyim sedef hasdalıgının ne oldugunu sedefle nasıl yaşadıgımı gece olmasın sedeflerim kaşınmasın diye korkan benim bursa olay tivide seyretdigim mustafa karaya gidip derdimi aglayarak anlatdım inanınki oda agladı bana bacım sapret allah hayırlısı neyse onu nasip eder dedi benimle irtibatı kesmeyin hasdalık gecene kadar dedi sözün bitdigi yerde yetişdi ve bir ayak kabı aldım teşekküre giddim ve ayak kabıyı fakir birini cagırdı ona verdi bu adam sözün bitdigi yerde ne denirse onu diyorum rabbim senden razı olsun

16. 2011-05-19 #16
    Ben kütahyadan arzu benim oglum 15 yaşında 3 yıl önce sedef hasdalıgına yakalandı bir cok yere götürmeme ramen bir türlü care bulamadım taki bursadaki akdarı görene kadar bursalı akdardan allah razı olsun oglumun derdine derman oldu 9 ay oldu hala cıkmadı ve oglumu daha iyi görüyorum ben cok memnunum kendisinden allah razı olsun

17. 2011-05-19 #17
    herkese merhabalar elimde olmadan yazmak sorunda oldum ben sedef hasdası bir hanımdım kim ne derse desin insanların dosdu var düşmanıda var ben bursalı akdar mustafa karaya minnet borcluyum kim ne derse desin adam işini yapıyo herkese gecmiş olsun

18. 2011-06-20 #18
    Mustafa Kara'yı nasıl bulurum. Bende Sedef hastasının ve 7 senedir geçiremedim. Kafamda,ellerimde,sitrtimda ve göğüs bölgesinde var.

Yerini bilen varsa Allah rızası haber etsin bu forumdan bilgi verenden Allah razı olsun!!!

19. 2012-02-25 #19
    Mustafa Kara dolandırıcıdır...Lütfen dikkatli olun paranızı kaptırıp sonra ah vah etmeyin...Biz dolandırıldık sizde aynı tuzağa düşmeyin.Farklı ağızlardan yazıyormuş gibi görünüp aynı imla hatalarıyla kendini reklam etmeye çalışan zavallı bir umut taciridir...

20. 2012-05-07 #20
    Ben de 20 yıldır sedef hastasıyım. Internetten mustafa kara'nın telefon numarasını buldum. Yorumları yazanlardan buldum 0536 668 62 41... Yarım saat öce aradım konuştum kendisiyle. Ben de tedavi olucam, mantıklı geldi bana. Sürülecek hiç bir şey yok dedi. Sadece 3 ay kullanacağım bir macun ve çay varmış. Bir de yağda yumurta ve domates yenmeyecek dedi. Asitli içecekleri 10-15 dakika bekletip için dedi. Yıllarca araştırdım ben bu sedefi. Karaciğerden atılamayan toksinler yara olarak dışarı çıkıyor ve bunun adına sedef diyor tıp. Yani içerden temizlenince dışarıdan krem sürmeye gerek de kalmıyor. 285 tl fiyat söyledi. Bence hiç yüksek bir para değil. Nerelere ne paralar döktük ama iyileşemedik. Siz de arayın konuşun bence...

21. 2012-05-07 #21
    Alıntı:
    misafir Nickli Üyeden Alıntı
    mustafa kara dolandırıcıdır...lütfen dikkatli olun paranızı kaptırıp sonra ah vah etmeyin...biz dolandırıldık sizde aynı tuzağa düşmeyin.farklı ağızlardan yazıyormuş gibi görünüp aynı imla hatalarıyla kendini reklam etmeye çalışan zavallı bir umut taciridir...
    kardeşim neden kötülüyorsun adamı. Kendisi iyileşmiş, insanlara da yardım ediyor. Denedin mi sen? Düzenli kullandında mı burdan konuşuyorsun. Ben en kısa zamanda ilaç istiycem kendisinden. Asıl dolandırıcı olan ibrahim gökcek'tir. O beni mahvetti, o pis kokulu zehirli sularıyla. Yaralarım iyice azdı. Ben de ona helal etmiyorum hakkımı...

22. 2012-05-25 #22
    [QUOTE=Misafir;305113]bursada yıldırımda sarı camide buldum 05366686241 hatırladıgım kadarıyla cebi bu cok gecmiş olsun

bu numarayı vermişsiniz aranızda arayan varmı arkadaşlar doğrumudur bu numara, benimde annem sedef hastası ve bu mustafa karayı buldum internette , bu beyinde hastalığa güzel tedavi uyguladığını öğrendim aramak istiyorum veya adresini yerini giden arkadaşlar varsa veyahut bilen acil yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim.. herkese acil şifalar diliyorum[EVET NUMARA BU, DOĞRU YANİ. BEN DE ARADIM GAYET GÜZEL DE KONUŞTU ADAM.BEN DE SEDEF HASTASIYIM İLAÇ İSTEDİM VE GELDİ. 10 GÜNDÜR KULLANIYORUM YATAKTAK KALKAMIYORDUM. HALSİZLİK VE YORGUNLUKTAN DOLAYI. HEMEN FARKETTİM, DAHA RAHAT KALKIYORUM ŞİMDİ. KENDİSİ DE DEMİŞTİ ZATEN. NE ZAMAN ARASAM SORULAR SORSAM, HİÇ DE BİŞEY DEMİYOR. BU ADAMI NEDEN BU KADAR KÖTÜLÜYORSUNUZ. BENCE BÜTÜN SEDEF HASTALARI DENEMELİ. ZARARLI, KİMYASAL BİR MADDE DEĞİL SONUÇTA...

23. 2013-06-20 #23
    İkna ve inandırıcı kabiliyeti yüksek birisidir..İnsanı bir şekilde dolandırır..Ben çok dikkatli ve dolandırılmamaya dikkat etmeme rağmen bir an boş bulundum ve PTT hesabına 250 Tl yatırdım..karşılığında ilaç gönderecekti göndermedi..Hele ki yabancı uyruklu birisinin ilacından bahsederse hiç inanmayın..İnançlı ve Allah korkusu olan bir insan gibi gözüküyordu..Aktar dükkanı falan da yok.. Defalarca aramama rağmen ilk başlarda göndereceğini söyledi ama sonra da telefonu açmaz oldu.. Sadece insanlara ümit vererek, duygularıyla oynamasından dolayı kul hakkını, kul affetse bile ALLAH affetmez..Allahından bulsun..Muğla-Dalaman

24. 2013-10-15 #24
    ben bursaya gittim evet adamın aktar dükkanı var hemide yıldırımda önce adamı araştırdım soruşdurdum kimse adama kötü demedi ve macun yapıp verdi ay oldu başlayalı durumum cok iyi ne kabuklanmam oluyor nede kaşıntım sedefleri tamamen geçmedi daha ama cok memnunum

Okunma: 11952 - Yorum: 23 - Amp
Kullanıcı Oylaması: /5 -