Sosyal fobisi olanlar genelde aşağıdaki durumlarda sosyal fobi belirtilerini yoğun olarak yaşarlar. Sosyal fobi belirtileri:

Sosyal Fobi Nedir ?

– Topluluk önünde konuşmak.
– Bir işle uğraşırken seyredilmek.
– Başkalarının önünde yemek yemek-içmek.
– Otorite konumundaki kişilerle temas etmek.
– Misafir kabul etmek.
– Başkaları ile tartışmak.
– Toplulukta telefonla konuşmak.
– Tanımadığı kişilerin gözlerinin içerisine bakmak.
– İlgi odağı olmak.
– Başkalarının önünde yazı yazmak.

 

Bu durumlardan birine maruz kalan sosyal fobisi olanlar şu belirtileri göstermektedir:

Sosyal Fobi Nedir ? 1

-Çarpıntı
-Titreme
-Terleme
-Kaslarda gerginlik
-Midede rahatsızlık hissi
-Göğüste sıkıntı hissi
-Sıcak yada soğuk basması
-Başta ağırlık hissi-baş ağrısı

Ebru ELTUN
Takip Edin

Ebru ELTUN

Yazar 'da Delinetciler Portal
Moda ve diğer bayan konularına farklı bir bakış açısıyla yeni anlamlar yüklemeyi çok iyi bilen Ebru, uzun yıllardır internet dünyasının enentelektüel yazarlarından biridir.
Ebru ELTUN
Takip Edin
https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/40067d1385932356-sosyal-foni-1.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/40067d1385932356-sosyal-foni-1-150x150.jpgEbru ELTUNSağlıkSosyal Fobi Belirtileri,Sosyal Fobi NedirSosyal fobisi olanlar genelde aşağıdaki durumlarda sosyal fobi belirtilerini yoğun olarak yaşarlar. Sosyal fobi belirtileri: - Topluluk önünde konuşmak. - Bir işle uğraşırken seyredilmek. - Başkalarının önünde yemek yemek-içmek. - Otorite konumundaki kişilerle temas etmek. - Misafir kabul etmek. - Başkaları ile tartışmak. - Toplulukta telefonla konuşmak. - Tanımadığı kişilerin gözlerinin içerisine bakmak. - İlgi odağı olmak. - Başkalarının...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...