Daha düzgün bir duruş ve sırt ağrılarınızdan kurtulmak için, haberimizdeki egzersizleri yapabilirsiniz.Egzersizlere başlamadan önce şu uyarılarımıza bir göz atın…

* Eğer yağ yakımını hedefliyorsanız, seçtiğiniz programı 1 tur olarak hiç durmadan, dinlenmeden yapın. (Örneğin seçtiğiniz egzersizlerin ilk setlerini setler arasında ara vermeden uygulayın. 2 dakika dinlenin ve bir tur daha yapın.) Yağ yakımını artırmak için bol bol su içmeyi ihmal etmeyin.

* Egzersizleri her zaman temkinli, dikkatli bir şekilde uygulayın. Yanlış bir hareketin ya da vücudu fitness düzeyinden fazla zorlamanın yaralanmalara neden olabileceğini unutmayın.

* Egzersizlerden önce ısınmayı, sonrasında da esneme kortları yardımıyla kaslarınızı esnetmeyi unutmayın.

* Setler arasında iki dakika dinlenin.

Sırt Kaslarınızı Nasıl Kuvvetlendirir siniz? 1Bacaklar bitişik, vücut öne doğru 60 derecelik bir açıyla eğik bir şekilde pozisyon alın. Dambılları tutan eller ve dirsekler vücuda bitişik olmalı. Kolları yana açmadan, dambılları geriye doğru çekerek ve aşağı doğru uzatarak kanatlarınızı birbirine yaklaştırıp uzaklaştırın. 

 

Sırt Kaslarınızı Nasıl Kuvvetlendirir siniz? 2Elleriniz ve dizleriniz yerde pozisyon alın. Nefes alırken kamınızı içe çekerek sırtınızı dışarı doğru çıkarın. Nefes verirken başlangıç pozisyonuna gelin. Doğal bel çukurunu elde edin, kalça hafif dışarıda olmalı.

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/2_872010143818_19346.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/2_872010143818_19346-150x150.jpgEbru ELTUNSağlıkDaha düzgün bir duruş ve sırt ağrılarınızdan kurtulmak için, haberimizdeki egzersizleri yapabilirsiniz.Egzersizlere başlamadan önce şu uyarılarımıza bir göz atın... * Eğer yağ yakımını hedefliyorsanız, seçtiğiniz programı 1 tur olarak hiç durmadan, dinlenmeden yapın. (Örneğin seçtiğiniz egzersizlerin ilk setlerini setler arasında ara vermeden uygulayın. 2 dakika dinlenin ve bir tur daha...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...