Limon SuyuSabahları kalktığınızda ılık suya katılmış limon suyu içmek sindirim sisteminizi harekete geçirecektir. Kanı temizleyen bir madde olan limon dolaşım sistemine de iyi gelir.

Su da kilo verme konusunda en büyük yardımcınız olacaktır. Su sağlıklı bir sindirimi sağlar ve atık maddelerin vücuttan atılmasını kolaylaştırır. Günde 6 bardak su içmek gereklidir. İçtiğiniz suların birkaç bardağına yarım limon damlatmak da oldukça faydalıdır. Hem dişleriniz de beyazlatmaya yardımcı olacaktır.

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/Limon-Suyu.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/Limon-Suyu-150x150.jpgEbru ELTUNSağlıkSabahları kalktığınızda ılık suya katılmış limon suyu içmek sindirim sisteminizi harekete geçirecektir. Kanı temizleyen bir madde olan limon dolaşım sistemine de iyi gelir. Su da kilo verme konusunda en büyük yardımcınız olacaktır. Su sağlıklı bir sindirimi sağlar ve atık maddelerin vücuttan atılmasını kolaylaştırır. Günde 6 bardak su içmek gereklidir. İçtiğiniz...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...