Ev Tekstili (3)Baharın gelmesiyle hareketlenen ev tekstilinde, böğürtlen ve turkuaz renklerinin öne çıktığı bildirildi. DETGİS Yönetim Kurulu Başkanı İsa Dal, kış aylarında daha koyu renkler tercih edilirken, bahar ve yaz dönemlerinde açık renklerin rağbet gördüğünü belirtti.Dal, şunları söyledi:”2014 yılında ev tekstilinde genel olarak böğürtlen ve turkuaz renkleri kullanılmaya başlandı. Banyo tekstilinde, sadece beyazın tercih edildiği dönemler geride kaldı. Artık insanlar kendilerine enerji veren sıcak renkleri görmek istiyor. Kullanılan eşyada tek renk istemiyorlar. Sipariş verirken müşteriler ’biraz turkuaz, biraz böğürtlen, biraz pembe hatta lila da olsun’ diye tarif ediyor istedikleri ürünleri.”

Denizli’nin dünyada ev tekstili alanında önemli bir yere sahip olduğuna dikkati çeken Dal, “Bu dönem ev tekstilinde en çok görülecek renkler, böğürtlen ve turkuaz başta olmak üzere kivi, mavi, kırmızı, pembe olacak. Denizli’den istenen ağırlıklı tekstil ürünlerinde renkler bunlar” dedi.

Ev Tekstili (1)

Ev Tekstili (2)

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/Ev-Tekstili-3.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/Ev-Tekstili-3-150x150.jpgEbru ELTUNSağlıkBaharın gelmesiyle hareketlenen ev tekstilinde, böğürtlen ve turkuaz renklerinin öne çıktığı bildirildi. DETGİS Yönetim Kurulu Başkanı İsa Dal, kış aylarında daha koyu renkler tercih edilirken, bahar ve yaz dönemlerinde açık renklerin rağbet gördüğünü belirtti.Dal, şunları söyledi:'2014 yılında ev tekstilinde genel olarak böğürtlen ve turkuaz renkleri kullanılmaya başlandı. Banyo tekstilinde, sadece...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...