Bağışlayabilme, öfkeli düşünceler ve duygulardan arınma gergin durumdaki bedenin olağan durumuna dönmesini sağlayan bedenin doğal yeteneğini güçlendirir. Her şey yolunda olduğunda bedensel fonksiyonlarımız da en iyi durumda olurlar. Kendi sağlığınız için kin tutmaktan vazgeçin.

Affetmek İyileşmenize Yardımcı Olur


Washington Üniversitesi doktorları kin besleyen on kişiden dokuzunda kalp atışlarının arttığını, kan basıncının yükseldiğini ve terlemeye başladıklarını saptamışlardır. Bu semptomların her biri de sinir sisteminin harekete geçtiğini ve stres hormonlarının arttığını göstermektedir.

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/40050d1385921774-affetmek.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/40050d1385921774-affetmek-150x150.jpgEbru ELTUNSağlıkAffetmek,Bağışlamak,PsikolojiBağışlayabilme, öfkeli düşünceler ve duygulardan arınma gergin durumdaki bedenin olağan durumuna dönmesini sağlayan bedenin doğal yeteneğini güçlendirir. Her şey yolunda olduğunda bedensel fonksiyonlarımız da en iyi durumda olurlar. Kendi sağlığınız için kin tutmaktan vazgeçin. Washington Üniversitesi doktorları kin besleyen on kişiden dokuzunda kalp atışlarının arttığını, kan basıncının yükseldiğini ve terlemeye başladıklarını...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...