Okçuluk oyunlarına ilginiz varsa tam size göre bir oyun tavsiyem var. Hem de online hem de çok eğlenceli. Üstelik oyunu indirmenize ve kurmanıza gerek yok. Oyuna Facebook Messenger üzerinden direk giriş yapabilir ve oynamaya başlayabilirsiniz. 

Oyunun eğitim bölümünde ilerlemeceli. Bu bölümde kendinizi geliştirip hemen online olarak rakiplerinize karşı oynamaya başlayabilirsiniz. Rakiplere karşı oyunda maç kazandıkça altın kazanıyorsunuz. Kazandığınız altınlarla hem daha büyük maçlara katılabilir hem de shop kısmından kendinize yeni malzemeler alabilirsiniz. 

Online Okçuluk Oyunu - Archery 3D 1

Oyunda dikkat etmeniz gereken bazı şeyler var. Bunların başında 15 saniye kuralı. Sakın bu sürenin yeterli olacağını düşünmeyin. Atışlar sırasında okunuz çok hassas. Özellikle uzak atışlarda hedef almak için 15 saniye süreyi çabucak harcayabiliyorsunuz. 

Diğer dikkat etmeniz gerekn hususta wind etkisi yani rüzgar etkisi. Atışı yaparken sağ tarafta rüzgar durumu belirtiliyor. Rüzgarın yönüne ve şiddetine göre hedefinizi saptırarak atış yapmanız gerekmekte. Ben kısa sürede başarılı oldum. 

Her maç üç setten oluşuyor ve her sette iki atış yapıyorsunuz. Atış puanlarınıza seti kazanıyorsunuz. 3 setin sonunda rakibinizden daha fazla seti almışsanız maçı ve parayı siz kazanıyorsunuz. Ben oyunu çok beğendim. Bakalım sizinde hoşunuza gidecek mi?

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2018/09/Online-Okculuk-Oyunu.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2018/09/Online-Okculuk-Oyunu-150x150.jpgFatih ELTUNOyunokçuluk oyunu 2 kişilik,okçuluk oyunu 2 kişilik oyun skor,okçuluk oyunu 3d,okçuluk oyunu indirOkçuluk oyunlarına ilginiz varsa tam size göre bir oyun tavsiyem var. Hem de online hem de çok eğlenceli. Üstelik oyunu indirmenize ve kurmanıza gerek yok. Oyuna Facebook Messenger üzerinden direk giriş yapabilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.  Oyunun eğitim bölümünde ilerlemeceli. Bu bölümde kendinizi geliştirip hemen online olarak rakiplerinize karşı oynamaya başlayabilirsiniz. Rakiplere karşı...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...