Facebook Messenger’ın oyunlarından biri olan Golden Boot oyunu milyonun üzerinde oyuncu sayısı ile oyun severlerin çok yakından takip ettiği bir oyun olmayı başardı. Klasik şut çekme oyunu formatını aşarak bir aktivite haline geldi.

Messenger Golden Boot Oyunu 1  

Oyunun kontrolleri ve oynanabilirliği olukça iyi. Kısa sürede sizi bağımlısı yapabilir. Çeşitli mesafelerden ve engellere karşı kaleye şur çekiyor ve paun almaya çalışıyorsunuz. Kalenin farklı noktaları farklı puan vermektedir ve en yüksek puan 90’dır. Ve üst üste atacağınız 90 puanlık goller alacağınız puanı ve kazanacağınız altını katlamaktadır.

Golden Boot Nasıl Oynanır?

Oyunun en güzel tarafı ise arkadaşlarınız veya diğer oyuncular ile 45 saniyelik düellolar yapabiliyorsunuz. Daha sakin kalan ve parmağını daha iyi kullanan her zaman kazanıyor. Bu düellolar gerçekten çok heyecanlı geçiyor.

Messenger Golden Boot Oyunu 2

Oyunun en püf noktası şutu çektikten sonra topo hava kontrol edebilmeniz. Bu şekilde kaleciyi yanıltık topu başka bir bölgeye yönlendirebiliyorsunuz. Bir oyunda topu 3 kere dışarı atabilirsiniz. Yani 3 hakkınız bulunmakta. Düellolarda böyle bir kısıtlama yok. Rakibinizi geçmek için en fazla topu çizgiden geçirmeniz gerekmektedir.

Messenger Golden Boot Oyunu 3

Oyunun kendi başına oynanan formatında amaç hem oyunu öğrenmek hem de altın kazanmak. Kaazandığınız altınlarla düellolara girebiliyorsunuz. Düello ligleri 400 altından başlamaktadır ve 25000 altına kadar gitmektedir. Duelloya 400 altın yatırarak girer ve maçı kazanırsanız 800 altın kazanmış olursunuz. Bu şekilde altın biriktirerek daha büyük düellolara katırabiliyorsunuz.

Ben uzun zamandır oynuyorum ve çok eğleniyorum. Özellikle futbol oyunlarını seven arkadaşlara tavsiye ediyorum.

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2018/09/Golden-Boot-Düello.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2018/09/Golden-Boot-Düello-150x150.jpgFatih ELTUNOyunFacebook Messenger'ın oyunlarından biri olan Golden Boot oyunu milyonun üzerinde oyuncu sayısı ile oyun severlerin çok yakından takip ettiği bir oyun olmayı başardı. Klasik şut çekme oyunu formatını aşarak bir aktivite haline geldi.   Oyunun kontrolleri ve oynanabilirliği olukça iyi. Kısa sürede sizi bağımlısı yapabilir. Çeşitli mesafelerden ve engellere karşı...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...