Takı tasarımda zümrütün ayrı bir yeri vardır. Oldukça pahalı olması görsel estetiğin yanı sıra varlıklı olmanın da işaretidir. Gerçekten de zümrüt yüzükler kadınlara çok yakışıyor.

Sizler için biribirinden şık ve estetik zümrüt yüzük modellerini bu sayfada derledik. Zümrüt yüzük fiyatlarına gelince aşağıdaki zümrüt yüzüklerin fiyatları 3 bin ila 35 bin tl arasında değişmektedir.

Orta gelirleri kadınların da rahatlıkla alabilecekleri modeller de var.

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/03/zumrut-yuzuk-cesitleri.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/03/zumrut-yuzuk-cesitleri-150x150.jpgFatih ELTUNKadınlar KulübüTakı tasarımda zümrütün ayrı bir yeri vardır. Oldukça pahalı olması görsel estetiğin yanı sıra varlıklı olmanın da işaretidir. Gerçekten de zümrüt yüzükler kadınlara çok yakışıyor. Sizler için biribirinden şık ve estetik zümrüt yüzük modellerini bu sayfada derledik. Zümrüt yüzük fiyatlarına gelince aşağıdaki zümrüt yüzüklerin fiyatları 3 bin ila 35 bin...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...