Yaz mevsimi geldi ve neredeyse her hafta sonu bir düğündeyim. Biliyorum ki bir çoğunuz için de durum bu. Önümüzdeki bir kaç ay içerisinde hiç görmediğimiz kadar gelin,damat ve düğün göreceğiz.

Biz kadınlar için ”düğünde ne giyeceğim” meselesinden sonra gelen konu gelinin gelinliği nasıl acaba? Evet hepimizin düğünde ve düğünden sonra en çok konuştuğumuz ve eleştirdiğimiz gelinin gelinliği konusu o gelinliği giyen gelin içinde büyük bir sıkıntı.

Evlenecek her kadın sıra gelinlik seçimine geldiğinde karasız kalır. Aklında hayalinde bir gelinlik modeli olsa dahi gelinlikleri denemeye başladıkça fikri değişir, aklı karışır. Birde bu seçimde ona yardım eden anne , kayın valide ve müstakbel damadın da fikirleri eklenince kendinden emin olarak girdiği o gelinlik dükkanından kafası karışmış olarak çıkar. 

Bu durumda olan ve o özel günde en doğru gelinliği giymek isteyen kadınlara gelinlik seçiminde yapılan hatalarla ilgili bir kaç bilgi vergi vermek istiyorum. Zayıf olmak özellikle düğününüze yakın zayıf olmak tabi ki büyük avantaj ve bu yüzden neredeyse bütün kadınlar düğünlerinden önce ağır diyetlere başlarlar. Zayıf bir gelin olmanın avantajları olduğu kadar dezavantajları da var ve uğruna kilolar verilen o gelinlik modeli üzerinizde hayalinizdeki gibi durmayabiliyor.

 

Zayıf Kadınlar Nasıl Gelinlik Giymeli (8)

Gittiğim düğünlerde ve gördüğüm zayıf gelinlerde en sık yapılan hata omuzların ve kolların tamamen çıplak olması. Zayıf olmanın verdiği güvenle giyilen straplez gelinliklerde ortaya çıkan kollar olduğundan daha uzun ve zayıf , koltuk altları çökük görünüyor. Gelin olan kadın çok zayıfsa bir de fırlamış gibi görünen göğüs kemikleri bütün dikkatin göğüs kol ve koltuk altlarında toplanmasına neden oluyor.

Zayıf Kadınlar Nasıl Gelinlik Giymeli (9)

 

Zayıf kadınların gelinlik seçiminde yaptığı diğer bir hata da çok kabarık gelinlik seçmek. O kabarık gelinlikler onu giyen gelinlerin gelinliğin içinde kaybolup gitmesine neden oluyor. Modacıların zayıf bayanlara önerisi kolları tamamen çıplak bırakmamaları ve aşırı kabarık gelinliklerden uzak durmaları yönünde.

Sizin için zayıf ve uzun boylu kadınlar için modacıların seçtiği 2014-2015 gelinlik modelleri. 

Zayıf Kadınlar Nasıl Gelinlik Giymeli (1) Zayıf Kadınlar Nasıl Gelinlik Giymeli (2) Zayıf Kadınlar Nasıl Gelinlik Giymeli (3) Zayıf Kadınlar Nasıl Gelinlik Giymeli (4) Zayıf Kadınlar Nasıl Gelinlik Giymeli (5) Zayıf Kadınlar Nasıl Gelinlik Giymeli (6) Zayıf Kadınlar Nasıl Gelinlik Giymeli (7) Zayıf Kadınlar Nasıl Gelinlik Giymeli (10) Zayıf Kadınlar Nasıl Gelinlik Giymeli (11) Zayıf Kadınlar Nasıl Gelinlik Giymeli (12)

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/06/Zayıf-Kadınlar-Nasıl-Gelinlik-Giymeli-3.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/06/Zayıf-Kadınlar-Nasıl-Gelinlik-Giymeli-3-150x150.jpgEbru ELTUNKadınlar KulübüZayıf Kadınlar Nasıl Gelinlik Seçmeli?Yaz mevsimi geldi ve neredeyse her hafta sonu bir düğündeyim. Biliyorum ki bir çoğunuz için de durum bu. Önümüzdeki bir kaç ay içerisinde hiç görmediğimiz kadar gelin,damat ve düğün göreceğiz. Biz kadınlar için ''düğünde ne giyeceğim'' meselesinden sonra gelen konu gelinin gelinliği nasıl acaba? Evet hepimizin düğünde ve düğünden...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...