Rahatlık ve şıklığı bir arada sunan tunikler; kadınlar tarafından beğeniyle kullanılıyor. Günün her saatine müsait kombinler yapmaya vesile sunan tunikleri; vücut türünüze göre seçin, mükemmel görünün!

Vücut Tipinize Göre Tunikler 1

Elma Tipi
Elma tipi vücut yapısına sahipseniz; daha ince görünmek için 2010 yaz modasının en popüler trendi denizci temasından esinlenip boyuna çizgili tunikler tercih edebilirsiniz.

2015 yaz modasının popüler renkleri; pudra, yeşil, turkuaz, mor gibi diri ve pastel tonlarda tek renk tunikler tercih ederek, toplamda dengeli bir bütünlük yaratabilirsiniz.

Stilinizde desenli parçalar kullanmayı seviyorsanız; vücut tipinizi göz önünde bulundurarak küçük desenli tunikler giymenizde yarar vardır. Hem daha ince hem de trendi görünmek istiyorsanız; 2010 modasının çiçek desenleri tam size göre!

Vücudunuzun istikrarlı görünmesini sağlamak için dar paçalı ve tuniğinizle uyumlu renkte kombinler yapabilirsiniz.

Küçük Göğüsler
Küçük göğüslere sahipseniz; daha dolgun göstermek için yakası detaylı tunikler tercih edebilirsiniz. 2010 modasının popüler trendi zımba, zincir, payet detaylarını göğüs bölümünde bulunduran tunikler sizin için müsait olacaktır.
Trendi görünmek ve göğüslerinizde istediğiniz etkiyi yaratmak istiyorsanız; bulunduğumuz sezonun izlerini taşıyan puantiye, fırfır, fiyonk detaylı tunikler giyebilirsiniz.

Desen kullanımında özgürsünüz! Büyük desenli tunikleri çekinmeden kullanabilirsiniz.

Büyük Göğüsler
Büyük göğüslere sahipseniz; daha küçük göstermek için robadan kesimli, V dekolteli tunikler sizin için uygundur.
Yaka bölümü detaylı özellikle fiyonk olan tunikleri giymekten kaçının zira göğüslerinizi olduğundan daha büyük gösterecektir.

Geniş Kalçalar
Geniş kalçalara sahipseniz; daha ince görünmenizi sağlayacak geometrik desenli ve kalçanın derhal altında biten tunikler tercih edebilirsiniz.
V yaka dekolteli tunikler, pastel renkler istediğiniz etkiyi yaratmanıza yardımcı olacaktır.
Kalçalarınızın daha büyük görünmesini önlemek için etek bölümü fırfırlı, fiyonklu ya da büyük desenli tunikleri giymekten kaçının.

Belirgin Göbek
Vücudunuzda göze çarpan göbeğiniz varsa; dengeli göstermek için beli lastikli, dökümlü tunikleri tercih edebilirsiniz.

Şifon ve uçuşan kesimli tunikler; istediğiniz tesiri yaratmanızı sağlayacaktır.
Etekleri düz kesimli tunikler giymeyi seviyorsanız; belinize korsaj kemer takarak göbeğinizi gizleyebilirsiniz.
Dar kesimli tunikler giymekten kaçının…

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/10530d1316091785-tunik-elbise-modeli.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/10530d1316091785-tunik-elbise-modeli-150x150.jpgFatih ELTUNKadınlar KulübüRahatlık ve şıklığı bir arada sunan tunikler; kadınlar tarafından beğeniyle kullanılıyor. Günün her saatine müsait kombinler yapmaya vesile sunan tunikleri; vücut türünüze göre seçin, mükemmel görünün! Elma Tipi Elma tipi vücut yapısına sahipseniz; daha ince görünmek için 2010 yaz modasının en popüler trendi denizci temasından esinlenip boyuna çizgili tunikler tercih...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...