Vivetta Ponti İlkbahar Yaz Koleksiyonu

İtalyan modacı Vivetta Ponti 2014 ilkbahar yaz koleksiyonunu piyasaya çıkardı. Bu koleksiyondaki elbiselerde fiyonk , fırfır ve çiçek detayları bir arada kullanılmış. 

Elbiselerde kadınsılıktan öte genç kız havası var. Günümüz kadınının tercihi elbiseler olmadığını düşünsem de  bu kolleksiyonu görmenizi isterim.  İşte karşınızda Vivetta Ponti  tarafından tasarlanan ilkbahar yaz elbiseleri.

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/04/Vivetta-Ponti-İlkbahar-Yaz-Koleksiyonu-3.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/04/Vivetta-Ponti-İlkbahar-Yaz-Koleksiyonu-3-150x150.jpgEbru ELTUNKadınlar Kulübüİtalyan modacı Vivetta Ponti 2014 ilkbahar yaz koleksiyonunu piyasaya çıkardı. Bu koleksiyondaki elbiselerde fiyonk , fırfır ve çiçek detayları bir arada kullanılmış.  Elbiselerde kadınsılıktan öte genç kız havası var. Günümüz kadınının tercihi elbiseler olmadığını düşünsem de  bu kolleksiyonu görmenizi isterim.  İşte karşınızda Vivetta Ponti  tarafından tasarlanan ilkbahar yaz elbiseleri.Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...