iltifatKadınların hangi iltifatlardan hoşlandığını tespit etmek için dünya çapında yapılan araştırmada dudaklara dizilen övgüler birinci geldi. Ancak Türkiye’de ise kadınların bacaklarına iltifat edilmesinden daha çok hoşlandığı ortaya çıktı. 87 milyon kullanıcısı olan internetteki en büyük çöpçatan sitesi Baddo.com, 200 bin kullanıcısını kapsayan bir araştırma başlattı. 10 farklı dilde yapılan araştırmada sanal ortamda yazışan çiftlerin en çok hangi iltifatlardan mutlu olduğunu belirledi. 

Araştırma sonuçlarına göre kadınlar genelde dudaklarına yapılan iltifatlardan çok hoşlanıyor. İkinci sırada ise kıyafetlere düzülen övgüler kadınları mutlu ediyor. Türkiye’de ise kadınlar en çok “Bacakların çok güzel” iltifatından hoşlanıyor. İngiliz kadınları da Türk kadınları gibi en çok bacakları hakkındaki iltifatlardan hoşlanıyor.

Dünya geneli: Dudakların çok güzel

İngiltere: Bacakların çok güzel 

Amerika: Kıyafetin çok güzel 

İspanya: Saçların çok güzel 

Fransa: Kıyafetin çok güzel
iltifat 1

İtalya: Kıyafetin çok güzel 

Almanya: Cildin çok güzel 

Güney Amerika: Saçların çok güzel 

Portekiz: Gözlerin çok güzel 

İsveç: Vücudun çok güzel 

Hollanda: Gözlerin çok güzel 

Rusya: Burnun çok güzel 

Türkiye: Bacakların çok güzel 

Polonya: Ellerin çok güzel 

Kanada: Cildin çok güzel

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/iltifat-1.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/iltifat-1-150x150.jpgEbru ELTUNKadınlar KulübüKadınların hangi iltifatlardan hoşlandığını tespit etmek için dünya çapında yapılan araştırmada dudaklara dizilen övgüler birinci geldi. Ancak Türkiye’de ise kadınların bacaklarına iltifat edilmesinden daha çok hoşlandığı ortaya çıktı. 87 milyon kullanıcısı olan internetteki en büyük çöpçatan sitesi Baddo.com, 200 bin kullanıcısını kapsayan bir araştırma başlattı. 10 farklı dilde yapılan...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...