Adidas Samba

60 yıl önce tasarlanan bu ayakkabı futbol antremanları için üretilmiş. Basit tasarımı ve ince çizgileri ile kot pantolonlarla mükemmel uyum sağlamıştır.

Adidas Samba

 

Converse Jack Purcell

Mükemmel yaz ayakkabıları. Bu ayakkabılar deriden yapılır çünkü ayağınızdan çıkarmak istemeyeceğiniz bu ayakkabıların temizlenmesi kolaydır.

Converse Jack Purcell

Puma Clyde / Süet

Puma Clyde süet ve geleneksel olmayan yollarla gelen yapılmış,  ondan sonra gelen hemen hemen  her yaş spor ayakkabı için yolu açtı .

Puma Clyde

 

 

Air Jordan

Bu ayakkabıları yıpranmış bir kot bir tişört ve deri bir ceketle giydiğinizi düşünün sonuç mükemmel.

Air Jordan

Vans Slip-Ons

Sadeliğin ve rahatlığın nihai ifadesidir bu ayakkabılar. Şortla ,kot pantolonla dilediğiniz her kıyafetle kombin edebilirsiniz. Çamaşır makinasında yıkanabildiği için temizliğide çok kolaydır.

Vans Slip-Ons

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/03/Vans-Slip-Ons.pnghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/03/Vans-Slip-Ons-150x150.pngEbru ELTUNKadınlar KulübüAdidas Samba 60 yıl önce tasarlanan bu ayakkabı futbol antremanları için üretilmiş. Basit tasarımı ve ince çizgileri ile kot pantolonlarla mükemmel uyum sağlamıştır.   Converse Jack Purcell Mükemmel yaz ayakkabıları. Bu ayakkabılar deriden yapılır çünkü ayağınızdan çıkarmak istemeyeceğiniz bu ayakkabıların temizlenmesi kolaydır. Puma Clyde / Süet Puma Clyde süet ve geleneksel olmayan yollarla gelen yapılmış,  ondan...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...