Adidas Samba

60 yıl önce tasarlanan bu ayakkabı futbol antremanları için üretilmiş. Basit tasarımı ve ince çizgileri ile kot pantolonlarla mükemmel uyum sağlamıştır.

Adidas Samba

 

Converse Jack Purcell

Mükemmel yaz ayakkabıları. Bu ayakkabılar deriden yapılır çünkü ayağınızdan çıkarmak istemeyeceğiniz bu ayakkabıların temizlenmesi kolaydır.

Converse Jack Purcell

Puma Clyde / Süet

Puma Clyde süet ve geleneksel olmayan yollarla gelen yapılmış,  ondan sonra gelen hemen hemen  her yaş spor ayakkabı için yolu açtı .

Puma Clyde

 

 

Air Jordan

Bu ayakkabıları yıpranmış bir kot bir tişört ve deri bir ceketle giydiğinizi düşünün sonuç mükemmel.

Air Jordan

Vans Slip-Ons

Sadeliğin ve rahatlığın nihai ifadesidir bu ayakkabılar. Şortla ,kot pantolonla dilediğiniz her kıyafetle kombin edebilirsiniz. Çamaşır makinasında yıkanabildiği için temizliğide çok kolaydır.

Vans Slip-Ons

Ebru ELTUN
Takip Edin

Ebru ELTUN

Yazar 'da Delinetciler Portal
Moda ve diğer bayan konularına farklı bir bakış açısıyla yeni anlamlar yüklemeyi çok iyi bilen Ebru, uzun yıllardır internet dünyasının enentelektüel yazarlarından biridir.
Ebru ELTUN
Takip Edin
https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/03/Vans-Slip-Ons.pnghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/03/Vans-Slip-Ons-150x150.pngEbru ELTUNKadınlar KulübüAdidas Samba 60 yıl önce tasarlanan bu ayakkabı futbol antremanları için üretilmiş. Basit tasarımı ve ince çizgileri ile kot pantolonlarla mükemmel uyum sağlamıştır.   Converse Jack Purcell Mükemmel yaz ayakkabıları. Bu ayakkabılar deriden yapılır çünkü ayağınızdan çıkarmak istemeyeceğiniz bu ayakkabıların temizlenmesi kolaydır. Puma Clyde / Süet Puma Clyde süet ve geleneksel olmayan yollarla gelen yapılmış,  ondan...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...