Vince Camuto markası bahar sezonunun en trendi sandalet modellerini daha şimdiden koleksiyonuna eklemiş bile. Düz tabanlı sandalet modellerinde parmak arası ve bilekten bantlı tasarımları oldukça şık bir görünüm sergiliyor. Dore siyah ve bakır renkleri ile sezonun yeni renk alternatiflerini belirlerken büyük boy ve ışıltılı taşları ile trendi yakalıyor.

Fatih ELTUN
Takip Et

Fatih ELTUN

Yönetici 'da Delinetciler Portal
İş hayatına bilgisayar programcısı olarak başlayan fatih, kısa sürede internet dünyası ile tanıştı ve yaklaşık 15 yıllık bu serüvenini yazarlıkla devam ettirmeye karar verdi.

İletişim: [email protected]
Fatih ELTUN
Takip Et
https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/03/tasli-sandalet-modelleri-5.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/03/tasli-sandalet-modelleri-5-150x150.jpgFatih ELTUNKadınlar KulübüVince Camuto markası bahar sezonunun en trendi sandalet modellerini daha şimdiden koleksiyonuna eklemiş bile. Düz tabanlı sandalet modellerinde parmak arası ve bilekten bantlı tasarımları oldukça şık bir görünüm sergiliyor. Dore siyah ve bakır renkleri ile sezonun yeni renk alternatiflerini belirlerken büyük boy ve ışıltılı taşları ile trendi yakalıyor.Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...