Elinizle dokunduğunuz an birebir taş dokusunu hissedeceğiniz taş görünümlü duvar kaplama sistemleri, fiberglas,polyester mastik ve doğal taş tozu karışımıyla üretiliyor.Metre karesi 4 kg civarı olan taş görünümlü duvar kaplamaları son derece hafif olmasının yanında, yangınlara karşı dirençli olması ve Ultraviyole korunaklıdır. Çok ince görünmesine rağmen, gayet dayanıklı bir yapısı olan taş görünümlü duvar kaplamaları, temizlik açısından yıkanabilme özelliği ile kullanım kolaylığı sağlar.

 

Ebru ELTUN
Takip Edin

Ebru ELTUN

Yazar 'da Delinetciler Portal
Moda ve diğer bayan konularına farklı bir bakış açısıyla yeni anlamlar yüklemeyi çok iyi bilen Ebru, uzun yıllardır internet dünyasının enentelektüel yazarlarından biridir.
Ebru ELTUN
Takip Edin
https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/Tas-Duvar-Kaplama-Modelleri-3.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/Tas-Duvar-Kaplama-Modelleri-3-150x150.jpgEbru ELTUNKadınlar KulübüElinizle dokunduğunuz an birebir taş dokusunu hissedeceğiniz taş görünümlü duvar kaplama sistemleri, fiberglas,polyester mastik ve doğal taş tozu karışımıyla üretiliyor.Metre karesi 4 kg civarı olan taş görünümlü duvar kaplamaları son derece hafif olmasının yanında, yangınlara karşı dirençli olması ve Ultraviyole korunaklıdır. Çok ince görünmesine rağmen, gayet dayanıklı bir yapısı...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...