Türk kadını neden sırt dekoltesini sevmiyor yada tercih etmiyor ?

Son günlerde izlediğim bir çok moda programı oldu harika kıyafetler gördüm, güzel gelinlikler gördüm ama hiç sırt dekoltesi görmedim. Bir çok sanatçıyı çok şık elbiseler içinde pek çok ünlü kadını da gelinlikler içinde izledim. Göğüs dekoltesi vardı, derin yırtmaçlar vardı, mini elbise fazlası ile vardı ama şöyle hoş bir sırt dekoltesi olan elbise yada gelinlik yoktu.

Sırt dekoltesine bayılıyorum. Özellikle gelinliklere sırt dekoltesinin çok yakıştığını düşünüyorum ama nedense Türk kadınına sırt dekoltesi çok cesur geliyor. Gelinlik modellerine birlikte baktığım pek çok kadın abartılı göğüs dekoltesini garip bulmazken sırt dekolteli bir gelinliğe ”olur mu hiç” diye tepki veriyor.

”Nereden çıktı bu sırt dekoltesi derseniz” ünlü modacıların gelinlik modellerinin tanıtıldığı bir sitede Tarık Ediz ismini ve gelinlik modellerini gördüm. Tarık Ediz White adı altında tanıtılan gelinlik modelleri beni gerçekten büyüledi. Özellikle sırt dekolteli gelinlikler ve bu güzel gelinlikleri tasarlayanın bir Türk olması beni çok mutlu etti.

Tarık Ediz White (1)

 

Tarık Ediz White (2)

”Ben sırt dekoltesi sevmiyorum, asla gelinliğimde sırt dekoltesi kullanmam” diyen bir kadının bile fikrini değiştirebilecek bu muhteşem gelinlikleri sizinle de paylaşmak istedim.

Tarık Ediz White (3)

 

Tarık Ediz White (4)

İşte karşınızda Tarık Ediz White 2014 Kolleksiyonu

Tarık Ediz White (5)

Tarık Ediz White (6)

Tarık Ediz White (7)

Tarık Ediz White (8)

Tarık Ediz White (9)

Tarık Ediz White (10)

Tarık Ediz White (11)

Tarık Ediz White (12)

Tarık Ediz White (13)

Tarık Ediz White (14)

Tarık Ediz White (15)

Tarık Ediz White (16)

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/09/Tarık-Ediz-White-12.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/09/Tarık-Ediz-White-12-150x150.jpgEbru ELTUNKadınlar KulübüTarık Ediz Gelinlik,Tarık Ediz Gelinlik Modelleri,Tarık Ediz WhiteTürk kadını neden sırt dekoltesini sevmiyor yada tercih etmiyor ? Son günlerde izlediğim bir çok moda programı oldu harika kıyafetler gördüm, güzel gelinlikler gördüm ama hiç sırt dekoltesi görmedim. Bir çok sanatçıyı çok şık elbiseler içinde pek çok ünlü kadını da gelinlikler içinde izledim. Göğüs dekoltesi vardı, derin yırtmaçlar vardı,...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...