Takma Kirpik Nasıl Kullanılır? 1

Bakışlarınıza derinlik kazandırmak, kuvvetli kirpiklerle gözlerinizin güzelliğini vurgulamak için takma kirpik kullanabilirsiniz. Takma kirpikler hem günlük hem de hususi davetlere katılırken alaka çekici görünüme sahip olmanızı sağlar.

Takma kirpik satın alırken karşınıza 2 farklı türde model çıkacaktır. Birincisi bütün kirpik çizgisine tek parçada yapıştırabileceğiniz takma kirpik; ikincisi ise sadece gereksinim duyduğunuz bölgelere cımbız yardımıyla tek tek yapıştırabileceğiniz takma kirpiklerdir… Modeller arasında ihtiyacınıza müsait olanı seçip takma kirpik uygulamak için ilk adımı atabilirsiniz.

Takma kirpik uygulamasını mükemmel biçimde gerçekleştirmek için cımbız, rimel, kirpik kıvırıcısı, ince saplı makyaj fırçası, eyeliner, göz kalemidir.
Tek seferde kirpik çizgisine yapıştırabileceğiniz türde model seçtiyseniz; uygulamadan evvel takma kirpiği gözlerine tutup size müsait olan boyunu ayarlayabilirsiniz. Takma kirpik gözlerinize göre fazla uzunsa küçük bir makas yardımıyla çok kısmı kesebilirsiniz.

Kirpiği gözlerine göre ayarladıktan sonra takma kirpik kutusunun içinde yer alan yapıştırıcıyı sürüp kirpiklerinize cımbız yardımıyla yerleştirin. Takma kirpiğin tabii görünmesini sağlamak için cımbız yardımıyla nazik hareketlerle kirpiği yapıştırın. İnce saplı makyaj fırçasının ucuyla takma kirpiği aşağı doğru ittirin. Takma kirpiğin kuruması için yaklaşık 2 dakika bekleyin.

Takma kirpiği yapıştırdıktan sonra göz kapaklarınızın üzerinde yapıştırıcıdan kalan kara ya da ak noktacıklar oluşacaktır. Bu görüntüyü ortadan kaldırmak için eyeliner ya da göz kalemi ile kirpik diplerinizin üzerinden geçmelisiniz.

Takma kirpik ve kendi kirpiklerinizin tabii görünmesi ve bütünleşmesi için kirpik kıvırıcısı yardımıyla kirpiklerinizi kıvırın. Kirpiklerinize bolca rimel sürün.

Takma kirpik kullanımı birkaç kez tekrar ettiğinizde kolayca kullanabileceğiniz bir üründür. Denedikten sonra gözlerinizdeki büyüleyici değişime hayran olacaksınız.
Gün sonunda takma kirpiğinizi çıkarmak istediğiniz ise yapmanız gereken fazla yalın: göz makyajı temizleyici kremi bir parça pamuğun üzerine sürün. Pamuğu gözlerinizde 30 saniye kadar bekletin. Sürenin sonunda takma kirpiği ucundan tutarak çekin ve nazik hareketlerle çıkarın.

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/11758d1316091900-takma-kirpik.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/11758d1316091900-takma-kirpik-150x150.jpgFatih ELTUNKadınlar KulübüBakışlarınıza derinlik kazandırmak, kuvvetli kirpiklerle gözlerinizin güzelliğini vurgulamak için takma kirpik kullanabilirsiniz. Takma kirpikler hem günlük hem de hususi davetlere katılırken alaka çekici görünüme sahip olmanızı sağlar. Takma kirpik satın alırken karşınıza 2 farklı türde model çıkacaktır. Birincisi bütün kirpik çizgisine tek parçada yapıştırabileceğiniz takma kirpik; ikincisi ise sadece gereksinim...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...