Yüzdeki siyah noktalar kadın erkek herkesin baş belasıdır. Temizlemek oldukça zahmetli ve yorucudur. Bunun yanında cildinize de zarar verme olasılığı vardır. Bundan dolayı siyah noktaları sıkarak temizlemek oldukça risklidir ve çoğu zaman acı da verir. Bu zahmetli iş için birçok kişi profesyonel destek almak zorunda kalır. Bu da hem zaman hem de maddi olarak birçok kişiye uymaz.

Siyah noktalardan kurtulmak için mutlaka evde kendi başımıza uygulayabileceğimiz ve yukarı da söylediğim zararları olmayacak bir yöntem bulmamız gerekiyor. Bu ihtiyaçtan yola çıkarak yaptığım araştırma sonucu hem çok basit hemde çok ucuz bir yöntem buldum. Henüz deneyemedim ama yakın zamanda deneyeceğim. Benden önce deneyen kişiler sonucunu bize mutlaka bildirsinler. Lafı daha uzatmadan beyaz noktaları evde, acısız ve en ucuz yolla nasıl temizleyebileceğinizi anlatayım.

Siyah Nokta Nasıl Temizlenir? 1
Siyah Nokta Nasıl Temizlenir?

Siyah Nokta Nasıl Temizlenir?

 

Üç adet malzeme kullanarak çok kısa bir sürede bir temizlik maskesi yapacağız. Bu maske için ihtiyacınız olan malzemeler;

3 yumurta akı

Bir yemek kaşı limon suyu

Birazcık bal

Fırça veya pamuk

Maskeyi oluşturabilmek için şu adımları uygulayın;

Yumurta akını bir kabın içinde köpürene kadar karıştırın

Yumurta akına bir yemek kaşığı limon suyu ve biraz bal ekleyin

Daha sonra malzemeler iyice karışacak şekilde karıştın

Oluşan bu karışımı ile yüzünüze yedirin

20 dakika maskenin cildinize işlemesini bekleyin

Son olarak maskeyi yüzünüzden sökün ve yüzünüzü su ile yıkayın.

İşlem bu kadar. Gördüğünüz gibi oldukça basit ve ucuz bir yöntem. Umarım etkisi iyidir ve siyah noktaları istediğimiz gibi temizliyordur.

Yorumlarınızı bekliyorum…

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2017/06/siyah-noklari-temizleme-min.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2017/06/siyah-noklari-temizleme-min-150x150.jpgFatih ELTUNKadınlar KulübüYüzdeki siyah noktalar kadın erkek herkesin baş belasıdır. Temizlemek oldukça zahmetli ve yorucudur. Bunun yanında cildinize de zarar verme olasılığı vardır. Bundan dolayı siyah noktaları sıkarak temizlemek oldukça risklidir ve çoğu zaman acı da verir. Bu zahmetli iş için birçok kişi profesyonel destek almak zorunda kalır. Bu da hem...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...