Ana Menü

Ev Dekorasyon Şık Banyolar İçin Parlak Fikirler

Banyonuza girdiğinizde, tıpkı evinizin diğer odaları gibi şık görünmesini istiyorsanız; parlak fikirler.

-Yuvarlak hatlar her zaman modadır. Banyo küvetinizi yuvarlak hatlı bir dizayndan seçerseniz, hep estetik ve şık görünecektir.

-Beyaz her renge rahatlıkla uyum sağlar. Banyonuzda beyaz rengi tercih ettiğiniz takdirde, zaman içinde istediğinize göre, gerek aksesuar, gerek duvar renklerini değiştirerek farklı renk kombinasyonlarını seçebilirsiniz.

Banyo 1
-Romantik bir banyo keyfi yapmak isterseniz, vazgeçilmez öğe mumdur. 

-Banyonuzda güzel kokulu mumlar bulundurmak, hem banyonuzu doldurup içine girdiğinizde size huzur verir, hem dekorasyonu tamamlar.

-Banyonuz yetince büyük değilse, küçük hatlara sahip vitrifiyeler kullanabilirsiniz. 

-Banyonuzu yenilerken ölçüler konusunda çok dikkatli olun. Yanlış ölçüm ekstra harcamaya sebep olacaktır.

-Banyonuzda kontrast renkler kullanmaktan çekinmeyin. Sade bir şıklık yaratmanın yollarından biri de kontrast renkler kullanmaktır.

Banyo
-Banyo duvarınızın birini, parlak ve canlı bir renge boyayabilirsiniz. Bu sayede banyonuz hareket kazanır ve ilgi çekici bir tarz yakalarsınız.

-Asma klozet ve lavabolar, banyonuzu olduğundan büyük gösterir. Küçük bir banyoya sahipseniz, az yer kaplayan bu ürünleri kullanın.

-Ufak bir banyoda da harikalar yaratabilirsiniz. Ölü köşeleri, köşe vitrifiyeler kullanarak değerlendirebilirsiniz.

-Banyonuzda bir tasarımcı dokunuşu yakalamak için, siyah, beyaz ve griyi bir arada kullanmayı deneyin. Size muhteşem bir stil kazandıracaktır.

Banyo 2
-Banyo küvetinde uzun vakit geçirmeyi seviyorsanız, küvetin her iki yanına tutturulabilen küvet tepsilerinden edinin. Ne kadar işe yaradığını göreceksiniz.

-Kullanmadığınız bir dolabı ya da çekmeceli üniteyi, yeniden boyayıp vernikleyerek banyonuzda kullanabilirsiniz.

-Banyonuzdaki ölü köşeleri sergilemek için kullanabilirsiniz. Raflar yardımıyla dileğiniz koleksiyonu buraya asabilirsiniz. Midye kabukları, havlular, özel şampuanlar veya parfümleriniz için yeriniz olur.

Yorum Yap