Banyonuza girdiğinizde, tıpkı evinizin diğer odaları gibi şık görünmesini istiyorsanız; parlak fikirler.

-Yuvarlak hatlar her zaman modadır. Banyo küvetinizi yuvarlak hatlı bir dizayndan seçerseniz, hep estetik ve şık görünecektir.

-Beyaz her renge rahatlıkla uyum sağlar. Banyonuzda beyaz rengi tercih ettiğiniz takdirde, zaman içinde istediğinize göre, gerek aksesuar, gerek duvar renklerini değiştirerek farklı renk kombinasyonlarını seçebilirsiniz.

Banyo 1
-Romantik bir banyo keyfi yapmak isterseniz, vazgeçilmez öğe mumdur. 

-Banyonuzda güzel kokulu mumlar bulundurmak, hem banyonuzu doldurup içine girdiğinizde size huzur verir, hem dekorasyonu tamamlar.

-Banyonuz yetince büyük değilse, küçük hatlara sahip vitrifiyeler kullanabilirsiniz. 

-Banyonuzu yenilerken ölçüler konusunda çok dikkatli olun. Yanlış ölçüm ekstra harcamaya sebep olacaktır.

-Banyonuzda kontrast renkler kullanmaktan çekinmeyin. Sade bir şıklık yaratmanın yollarından biri de kontrast renkler kullanmaktır.

Banyo
-Banyo duvarınızın birini, parlak ve canlı bir renge boyayabilirsiniz. Bu sayede banyonuz hareket kazanır ve ilgi çekici bir tarz yakalarsınız.

-Asma klozet ve lavabolar, banyonuzu olduğundan büyük gösterir. Küçük bir banyoya sahipseniz, az yer kaplayan bu ürünleri kullanın.

-Ufak bir banyoda da harikalar yaratabilirsiniz. Ölü köşeleri, köşe vitrifiyeler kullanarak değerlendirebilirsiniz.

-Banyonuzda bir tasarımcı dokunuşu yakalamak için, siyah, beyaz ve griyi bir arada kullanmayı deneyin. Size muhteşem bir stil kazandıracaktır.

Banyo 2
-Banyo küvetinde uzun vakit geçirmeyi seviyorsanız, küvetin her iki yanına tutturulabilen küvet tepsilerinden edinin. Ne kadar işe yaradığını göreceksiniz.

-Kullanmadığınız bir dolabı ya da çekmeceli üniteyi, yeniden boyayıp vernikleyerek banyonuzda kullanabilirsiniz.

-Banyonuzdaki ölü köşeleri sergilemek için kullanabilirsiniz. Raflar yardımıyla dileğiniz koleksiyonu buraya asabilirsiniz. Midye kabukları, havlular, özel şampuanlar veya parfümleriniz için yeriniz olur.

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/Banyo.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/Banyo-150x150.jpgEbru ELTUNKadınlar KulübüBanyonuza girdiğinizde, tıpkı evinizin diğer odaları gibi şık görünmesini istiyorsanız; parlak fikirler. -Yuvarlak hatlar her zaman modadır. Banyo küvetinizi yuvarlak hatlı bir dizayndan seçerseniz, hep estetik ve şık görünecektir. -Beyaz her renge rahatlıkla uyum sağlar. Banyonuzda beyaz rengi tercih ettiğiniz takdirde, zaman içinde istediğinize göre, gerek aksesuar, gerek duvar renklerini değiştirerek...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...