Gelinlik denildi mi akla kabarık etekleri ,uçuşan tülleri ve parlayan  taşları  ile prenses gelinlikler gelirdi. Son birkaç yıla kadar çok moda olan ve  her gelinin üzerinde gördüğümüz bu gelinlikler artık eskisi kadar moda değil. 2014 yılında neredeyse bütün ünlü modacılar sade ve şık gelinlik tasarımlarını piyasaya sürdü ve kadınlar tarafından çok beğenildi. 

Sade Zarif Gelinlikler (1) Sade Zarif Gelinlikler (2) Sade Zarif Gelinlikler (3) Sade Zarif Gelinlikler (4)

2014 gelinlik modellerinde beyaz rengin yerini kırık beyaz veya güvercin beyazı dediğimiz renk aldı. Audrey Hepburn tarafından giyilen 1950 yılana ait gelinlik modellerinden ilham alınarak dikilen bu gelinliklerde uçuk renklerde çiçekler , zarif danteller ve saten bir arada kullanılmış. 

Sade Zarif Gelinlikler (5)

Sade Zarif Gelinlikler (6)

Sade Zarif Gelinlikler (7) Sade Zarif Gelinlikler (8)

 Ünlü modacı Naomi Neoh koleksiyonundan  sade ve zarif gelinlik modellerini bir araya getirdik. Sizin hayallerinizdeki gelinlik  bunlardan biri olabilir.

Sade Zarif Gelinlikler (9) Sade Zarif Gelinlikler (10) Sade Zarif Gelinlikler (11) Sade Zarif Gelinlikler (12)

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/04/Sade-Zarif-Gelinlikler-4.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/04/Sade-Zarif-Gelinlikler-4-150x150.jpgEbru ELTUNKadınlar KulübüSade ve Zarif Gelinlik Modelleri,Sade Zarif Gelinlik ModelleriGelinlik denildi mi akla kabarık etekleri ,uçuşan tülleri ve parlayan  taşları  ile prenses gelinlikler gelirdi. Son birkaç yıla kadar çok moda olan ve  her gelinin üzerinde gördüğümüz bu gelinlikler artık eskisi kadar moda değil. 2014 yılında neredeyse bütün ünlü modacılar sade ve şık gelinlik tasarımlarını piyasaya sürdü ve kadınlar...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...