DekorasyonEvinizi dekore etmek istiyorsunuz ve dekorasyon konusunda hiç bir fikriniz bulunmamakta.Merak etmeyin, şimdi size vereceğimiz dekorasyon fikirleri ile sizde evinizi nasıl dekore edebileceğinizi ve iyi bir dekorasyonu nasıl gözler önüne serebileceğinizi gösterebileceksiniz.

İşte, evinizi dekore ederken işinize yarayacak bazı dekorasyon fikirleri ve önerileri.

-Doğanın çevreye yaymış olduğu tazeliği neden evinizde göstermiyorsunuz? Hem baharın ve yazın sıcaklığını evinizin içinde yaşarken hem de doğanın tazeliğini yansıtmış olursunuz. Sehpalarınızın üzerine yerleştireceğiniz bazı bitki ve bambu ile bu havayı yaratabilirsiniz.

-Salonunuzda kullanacağınız tekstil seçiminde dikkat edeceğiniz nokta uzun ömürlü olması ve solmayan cinsten olmasıdır. Bu şekilde yapacağınız bir seçim, sizi uzun yıllar idare ederken bütçenizi zorlamayacaktır. Ayrıca çok fazla masraf yapmadan, ufak değişiklikler ile salonunuzu yenileyebilirsiniz.

-Evinizin odalarında veya salonunuzda, karanlık ve aydınlık köşeler oluşturun. Böylece odaya derinlik katabilir ve daha geniş gösterebilirsiniz. Ek olarak, kitaplık olarak yaptığınız duvardaki raf aralarına spot ışık yerleştirebilirsiniz.

Dekorasyon. 2

-Tarihi eser ve antika mobilyalar günümüzde çok moda. Bu yüzden eskiden kalan ve büyüklerinizden size aktarılmış, antikaları neden mobilya olarak kullanmayasınız? Örneğin eski bir sandığı ufak rötuşlarla salon ortasında kahve sehpası olarak tasarlayabilirsiniz.

Dekorasyon. 1

-Çarpıcı desenler kullanmak sizin ne kadar cesur olduğunuzu ortaya çıkaracaktır. Bir kaç deseni bir arada kullanarak güzel bir ahenk yaratabilirsiniz.

-Belli bir zamanı belirten dekorasyonlar, günümüzde sıklıkla kullanılmakta. Salonunuzu yenilemek istiyorsanız bunu göz önüne alarak, sevdiğiniz bir dönem dekorasyonu yapabilirsiniz.

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/Dekorasyon1.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/Dekorasyon1-150x150.jpgEbru ELTUNKadınlar KulübüEvinizi dekore etmek istiyorsunuz ve dekorasyon konusunda hiç bir fikriniz bulunmamakta.Merak etmeyin, şimdi size vereceğimiz dekorasyon fikirleri ile sizde evinizi nasıl dekore edebileceğinizi ve iyi bir dekorasyonu nasıl gözler önüne serebileceğinizi gösterebileceksiniz. İşte, evinizi dekore ederken işinize yarayacak bazı dekorasyon fikirleri ve önerileri. -Doğanın çevreye yaymış olduğu tazeliği neden evinizde göstermiyorsunuz?...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...