ince-gorunmeKalçalarınızı daha ince; göğüslerinizi daha minik göstermek için giyim hilelerinden yararlanmaya ne dersiniz? Cevabınız evetse işinize yarayacak, aynaya baktığınızda hoş hissedeceğiniz tüyolar

Kalçaları İnce Göstermek
Bol kesimli kıyafetlerden uzak durun, sizi olduğunuzdan daha geniş gösterir. En ideali üzerinize tam oturan kıyafetlerdir. Doğru bedene sahip kıyafetler daha ince görünmenizi sağlar.

Pantolon seçiminde bel kısmında pile olan modelleri tercih etmeyin. Geniş paçalı pantolonlar; vücudunuzun alt ve üst bölümünü dengeleyerek ince görünmenizi sağlar. Kalçalarınızın geniş görünmesini önlemek için yanlarında cepleri, karışık desenleri olan pantolonlardan uzak durmalısınız. Bu tür modeller olduğunuzdan daha geniş görünmenize sebep olur.

Etek seçiminde; koyu renkli ve anvelop kesimli, diz boyunda, ortası pilili ve dikey dikişli modeller sizi olduğunuzdan daha uzun ve ince göstermek için idealdir.
Üst parça seçiminde tunikleri tercih edebilirsiniz. Kalçayı örten tunikler daha ince görünmenizi sağlayacaktır.

Göğüsleri Küçük Göstermek
Göğüslerinizi vücudunuzla orantılı göstermek için öncelikle doğru sutyen seçmelisiniz. Göğüslerinizi toparlayıp daha küçük gösteren sutyenler ince görünmenin ilk ve mühim adımdır.

Etek ya da pantolon seçiminde desenli modelleri tercih ederseniz; alaka vücudunuzun alt bölümüne toplanır ve elde ettiğiniz kontrast görüntü göğüslerinizin daha küçük görünmesini sağlar.

Üst parça seçimlerinde tek renk modeller tercih edilmelisiniz. Yalın kesimli parçalar göğüslerinizi olduğundan ince gösterecektir.

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/ince-gorunme.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/ince-gorunme-150x150.jpgFatih ELTUNKadınlar KulübüKalçalarınızı daha ince; göğüslerinizi daha minik göstermek için giyim hilelerinden yararlanmaya ne dersiniz? Cevabınız evetse işinize yarayacak, aynaya baktığınızda hoş hissedeceğiniz tüyolar Kalçaları İnce Göstermek Bol kesimli kıyafetlerden uzak durun, sizi olduğunuzdan daha geniş gösterir. En ideali üzerinize tam oturan kıyafetlerdir. Doğru bedene sahip kıyafetler daha ince görünmenizi sağlar. Pantolon seçiminde bel...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...