Michael Cinco Dubai merkezli Filipinli tasarımcı. 27 Ağustos 1971 doğumlu tasarımcı Orta Doğuda tanınan ve oldukça popüler bir modacı.

Michael Cinco Filipinler de doğmuş ve Filipinler’deki iyi bir üniversitede güzel sanatlar bölümünde eğitim almış. Üniversiteden sonra Filipinler’de saygın moda tasarımcılarından aldığı eğitim sonrasında kariyerine Dubai’de devam etmeye karar vermiş.

Michael Cinco Gelinlik Tasarımları (2)

İlham ve fikir alabilmek için Paris ve Londra’ya gitmiş. Çağdaş bir tasarımcı olan Michael Cinco büyük sıçramasını Dubai’de yapmış. 2003 yılında Dubai’de kendi moda evini kurmuş ve tasarımlarını moda gösterileri ile tanıtmış. O şimdilerde çok tanınmış bir modacı ve Dünyaca ünlü modeller onun defilelerinde yer alıyor.

Michael Cinco Gelinlik Tasarımları (1)

Michael Cinco Orta Doğunun lüks tutkusunu kendi tasarımlarına yansıtmış bir modacı.Tasarladığı gelinlikler kristal taşlarla, incilerle bezeli son derece gösterişli ve ağır gelinlikler.

Michael Cinco Gelinlik Tasarımları (5)

Günümüz de modacılar özellikle gelinlik tasarımlarında sadeliği tercih ederken Michael Cinco’nun tasarımları fazlası ile abartılı .Ünlü modacı tasarımla ile Dünyaya hitap etse de hedef kitlesinin Orta Doğulu lüks düşkünü kesim olduğu ortada.

Michael Cinco Gelinlik Tasarımları (4)

Michael Cinco’nun 2014 yılı gelinlik koleksiyonu karşınızda.

Michael Cinco Gelinlik Tasarımları (1)

 

Michael Cinco Gelinlik Tasarımları (2)

Michael Cinco Gelinlik Tasarımları (4)

Michael Cinco Gelinlik Tasarımları (3)

Michael Cinco Gelinlik Tasarımları (5)

Michael Cinco Gelinlik Tasarımları (6)

Michael Cinco Gelinlik Tasarımları (7)

Michael Cinco Gelinlik Tasarımları (7)

Ebru ELTUN
Takip Edin

Ebru ELTUN

Yazar 'da Delinetciler Portal
Moda ve diğer bayan konularına farklı bir bakış açısıyla yeni anlamlar yüklemeyi çok iyi bilen Ebru, uzun yıllardır internet dünyasının enentelektüel yazarlarından biridir.
Ebru ELTUN
Takip Edin
https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/09/Michael-Cinco-Gelinlik-Tasarımları-7.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/09/Michael-Cinco-Gelinlik-Tasarımları-7-150x150.jpgEbru ELTUNKadınlar KulübüMichael Cinco Gelinlik Modelleri,Michael Cinco Gelinlik TasarımlarıMichael Cinco Dubai merkezli Filipinli tasarımcı. 27 Ağustos 1971 doğumlu tasarımcı Orta Doğuda tanınan ve oldukça popüler bir modacı. Michael Cinco Filipinler de doğmuş ve Filipinler'deki iyi bir üniversitede güzel sanatlar bölümünde eğitim almış. Üniversiteden sonra Filipinler'de saygın moda tasarımcılarından aldığı eğitim sonrasında kariyerine Dubai'de devam etmeye karar vermiş. İlham...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...