Kumral kadınlar sarışın ve esmer kadınların aksine daha mesafeli daha durgun bir yapıya sahiptirler. ” Saç rengi insanın kişiliğini etkiler mi” diyenlerdenseniz  bence kesinlikle etkiliyor. 

Esmer kadınlar sıcaktır her ortama çok çabuk uyum sağlarlar. Sarışın kadınlar ise soğuk bulunur insanlar onlara yaklaşmakta zorlanırlar.  Kumral kadınlar  ise dengeleyicidir.  Etrafınızdaki kadınlara dikkat edin kahkahalarla gülen herkesle konuşan  yada soğuk buz gibi tavırlarla  size bakan kumral bir kadın göremezsiniz. ”Kumral kadınlar dengeleyicidir” dememizin nedeni budur; kumral kadınlar gerektiği yerde konuşur güler ve mesafesini korur.  İş hayatında yönetici mevkine gelmiş  kadınların kumral saç rengini tercih etmesi tesadüf değildir. 

Şimdi gelelim bu güzel kadınların özel günlerde yada düğünlerinde seçeceği saç modellerine. Genellikle çok gösterişli saç modelleriyle göremeyeceğiniz kumral kadınlarda bu senede bu gelenek değişmemiş ama bir farkla…

Sade güzelliğin temsilcisi bu kadınlar için uzun dalgalı ve açık saç modelleri tercih edilmiş. Topuz tercih edenler için ise sıkı olmayan sade topuzlar ön plana çıkarılmış. Modelleri gördüğünüzde sizde bana hak vereceksiniz ki kumral kadınlara su gibi akan dalgalı saçlar çok yakışmış.

Ünlü bir saç tasarımcısının kumral kadınlar için tasarladığı bu senenin kumral gelin saç modelleri karşınızda.

Kumral Kadınların Gelin Saç Modeli Seçimleri (1)

Kumral Kadınların Gelin Saç Modeli Seçimleri (2)

Kumral Kadınların Gelin Saç Modeli Seçimleri (3)

Kumral Kadınların Gelin Saç Modeli Seçimleri (4)

Kumral Kadınların Gelin Saç Modeli Seçimleri (5)

Kumral Kadınların Gelin Saç Modeli Seçimleri (6)

Kumral Kadınların Gelin Saç Modeli Seçimleri (7)

Kumral Kadınların Gelin Saç Modeli Seçimleri (8)

Kumral Kadınların Gelin Saç Modeli Seçimleri (9)

Kumral Kadınların Gelin Saç Modeli Seçimleri (10)

Kumral Kadınların Gelin Saç Modeli Seçimleri (11)

Kumral Kadınların Gelin Saç Modeli Seçimleri (12)  

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/08/Kumral-Kadınların-Gelin-Saç-Modeli-Seçimleri-10.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/08/Kumral-Kadınların-Gelin-Saç-Modeli-Seçimleri-10-150x150.jpgEbru ELTUNKadınlar KulübüKumral Gelin Saç Modelleri,Kumral Kadınlar İçin Gelin Saçı ModelleriKumral kadınlar sarışın ve esmer kadınların aksine daha mesafeli daha durgun bir yapıya sahiptirler. '' Saç rengi insanın kişiliğini etkiler mi'' diyenlerdenseniz  bence kesinlikle etkiliyor.  Esmer kadınlar sıcaktır her ortama çok çabuk uyum sağlarlar. Sarışın kadınlar ise soğuk bulunur insanlar onlara yaklaşmakta zorlanırlar.  Kumral kadınlar  ise dengeleyicidir.  Etrafınızdaki kadınlara dikkat...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...