Sonbaharın gelmeye başladığı şu günlerde külotlu çoraplar da çekmecelerden çıkmaya başladı. Külotlu çoraplar çekmecelerden çıkmaya başladı başlamasına da artık eskisi gibi kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından biri değil. 

Eskiden kadınlar çorapsız sokağa çıkmazlarmış ayıp sayılırmış ama günümüzde durum değişti. İnce çorap ilk kullanılmaya başlandığı zamanlarda çok seksi bulunmuştu. O zamanki ismi de naylon çoraptı. Dikişli naylon çorap bulamayan kadınlar göz kalemi veya kömürle çizgi çekerlerdi. Külotlu çorabı ise 1959 yılında Allen Gant Senior icat etti. Daha sonrasında mini eteğin kadınlar tarafından kullanılmaya başlaması ile külotlu çoraplarda vazgeçilmez bir aksesuar haline geldi. 

Desenli Külotlu Çorap (5)

Mini etek ve külotlu çorap ikilisi günümüzün giyim tarzı ile artık birbirini tamamlamıyor. Kadınlar artık yazın çorap giymeyi tercih etmiyorlar. Kışın ise opak dediğimiz daha kalın külotlu çorapları giymeyi tercih ediyorlar. Bunun nedeni ince külotlu çorapların kullanımının çok zor olması. Külotlu çorabı giymesi bir dert çıkarması başka bir dert. Giyerken tırnağınıza takılır kaçar, sağlam giymeyi başarsanız bile gün içinde kaçma ihtimali çok yüksektir.  Bu sıkıntı üreticiler tarafından fark edilince daha dayanıklı külotlu çoraplar üretilmeye başlandıysa da maalesef tam bir çözüm olmamıştır. 

Desenli Külotlu Çorap (6)

Külotlu çorap kullanımının azalmaya başlaması ile üreticiler kadınların dikkatini çekecek onlara yeniden ince külotlu çorap giydirecek çözümler üretmeye başladılar. Bu çözümlerin başında ise çoraplara komik, ilginç, seksi şekiller koymak oldu. Bu durum kadınların hoşuna gitti ve ilgilerini çekti. 

Desenli Külotlu Çorap (8)

Birbirinden değişik ve ilginç bu çorap modellerini sizin için bir araya getirdik. Sizinde ilginizi çekecektir. 

Desenli Külotlu Çorap (1)

Desenli Külotlu Çorap (2)

Desenli Külotlu Çorap (3)

Desenli Külotlu Çorap (4)

Desenli Külotlu Çorap (7)

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/09/Desenli-Külotlu-Çorap-3.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/09/Desenli-Külotlu-Çorap-3-150x150.jpgEbru ELTUNKadınlar KulübüDesenli Külotlu Çorap Markaları,Desenli Külotlu Çorap ModelleriSonbaharın gelmeye başladığı şu günlerde külotlu çoraplar da çekmecelerden çıkmaya başladı. Külotlu çoraplar çekmecelerden çıkmaya başladı başlamasına da artık eskisi gibi kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından biri değil.  Eskiden kadınlar çorapsız sokağa çıkmazlarmış ayıp sayılırmış ama günümüzde durum değişti. İnce çorap ilk kullanılmaya başlandığı zamanlarda çok seksi bulunmuştu. O zamanki ismi de...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...