“Kıvırcık saçlı kadınların derdini sadece kıvırcık saçlı kadınlar anlar” dediğimizde sakın abarttığımızı düşünmeyin. Kıvırcık saça sahip olmak gerçekten büyük sıkıntıdır.  

Düz saçları olan tüm kadınlar kıvırcık saçlara hayranlıkla bakar, “keşke benim saçımda seninki gibi olsaydı” derler, ama bilmezler ki sabah kalktığında lüle lüle olan saçlar sadece filmlerde ki kadınlarda olur. 

Kıvırcık saçların bakımı oldukça zordur. Bu zorluk bazen çekilmez hale gelebilmektedir. Düz saçlara sahip kadınların hiçbir zaman öğrenemeyecekleri bu sıkıntılardan birazcık bahsetmek gerekirse;

Kıvırcık Saçlı Kadınların En Çok Yaşadığı Sorunları Sıralarsak

1- Her sabah uyandığınızda kafanızda bir merinos koyunu vardır. 

Kıvırcık Saç

2-  Hangi şampuanı , saç kremini kullanırsanız kullanın sonuç aynıdır. Hiçbir şampuan reklamına tahammülünüz kalmamıştır.

Kıvırcık Saç 1

3- Sizi anlayan bir kuaförü asla bulamazsınız. Her gittiğiniz kuaföre sizi anlaması için dert anlatırsınız ama sonuç nafile.

Kıvırcık Saç 2

4- Saçım pırasa gibi diyen şikayet eden arkadaşınızın ağzının ortasına patlatmak istersiniz.

Kıvırcık Saç 3

5- Öyle günler vardır ki saçınıza tarak bile sokamazsınız.

Kıvırcık Saç 4

6- Fön çektirirsiniz bir gün bile dayanmaz.

Kıvırcık Saç 4

7- Bütün sabah şekillendirdiğiniz saçınızın öğlen olmadan aldığı hal budur.

Kıvırcık Saç 5 

8- Hele birde stresli bir gün yaşıyorsanız o saç kafanızda büyür de büyür. 

Kıvırcık Saç 6

9- Sonuç bu saçla yaşamaya alışmaya çalışırsınız hatta kendinizi zorlarsanız belki onu sevebilirsiniz. 

Kıvırcık Saç 7

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/04/Kıvırcık-Saç.gifhttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/04/Kıvırcık-Saç-150x150.gifEbru ELTUNKadınlar Kulübü'Kıvırcık saçlı kadınların derdini sadece kıvırcık saçlı kadınlar anlar' dediğimizde sakın abarttığımızı düşünmeyin. Kıvırcık saça sahip olmak gerçekten büyük sıkıntıdır.   Düz saçları olan tüm kadınlar kıvırcık saçlara hayranlıkla bakar, 'keşke benim saçımda seninki gibi olsaydı' derler, ama bilmezler ki sabah kalktığında lüle lüle olan saçlar sadece filmlerde ki kadınlarda olur.  Kıvırcık...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...