Kışlıklar Nasıl Saklanır?  1Kış boyunca bizi soğuktan koruyan, şıklığımıza aşıklık katan kışlık kıyafetlerimizi kaldırma zamanı geldi. Zira sonunda yaz geldi! Kışlıkları Saklayalım! Yazlık kıyafetlere yer açmak, kışlık kıyafetleri korumak için püf noktaları

Kazak, atkı, bere, hırka gibi kışlık elbiselerizi saklamadan evvel temizlemeyip iyice kurutun. Kıyafetler üzerindeki mümkün lekeler beklerse çıkarılması zor bir hale gelebilir.

Elbiselerinizi kaldırırken gruplandırma yaparken kış geldiğinde istediklerinizi bulmanızı kolaylaştırır. Kazakları bir arada, hırkaları bir arada saklamaya dikkat edin.

Yerden artırım sağlayan vakumlu poşetler kışlık elbiselerinizi saklamak için idealdir. Kuruluğundan emin olduğunuz elbiselerizi poşetlerin içine düzgünce katlayarak yerleştirin. Vakumlayın ve baza altına ya da dolap üstüne kaldırın.

Kıyafetlerin rutubet ya da rutubetten zarar görmesini önlemek için fasıla katlarına naftalin ya güve koruyucu tabletler yerleştirin. Kurutulmuş lavanta hem elbiselerizi korur hem de güzel kokmasını sağlar.Çoraplar kolayca kaybolabilir. Hem kaybolmalarını önlemek hem de gereksinim duyduğunuzda bulabilmek için çoraplarınızı ağ poşetlerde saklayabilirsiniz.

Bot, çizme gibi kışlık ayakkabılarınızı kaldırmadan evvel iyi temizleyin. Pabuç kutularına düzgünce yerleştirin. Şekillerinin bozulmaması için içlerine gazete kağıdı doldurun. Kış geldiğinde aradığınızı kolayca bulmak için şeffaf pabuç kutuları kullanabilirsiniz. Ayakkabıları kutulayıp kaldırmak hem şekillerinin bozulmasını önler hem de yerden tasarruf etmenizi sağlar.

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/9787d1316091710-kisliklar.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/9787d1316091710-kisliklar-150x150.jpgFatih ELTUNKadınlar KulübüKış boyunca bizi soğuktan koruyan, şıklığımıza aşıklık katan kışlık kıyafetlerimizi kaldırma zamanı geldi. Zira sonunda yaz geldi! Kışlıkları Saklayalım! Yazlık kıyafetlere yer açmak, kışlık kıyafetleri korumak için püf noktaları Kazak, atkı, bere, hırka gibi kışlık elbiselerizi saklamadan evvel temizlemeyip iyice kurutun. Kıyafetler üzerindeki mümkün lekeler beklerse çıkarılması zor bir hale...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...