Uzmanlar, kış aylarında alınan kiloları vermek için Sağlıksız diyetlere başvuranları uyarıyor.

“Kışın kalın giyecekler altında gizlenen kiloları vermek için geç kalmayın’ diyen uzmanlar, egzersizler ve sık aralıklı beslenme programlarıyla kiloların verilebileceğini söylüyor. İşte, yaz gelmeden sağlıklı bir şekilde zayıflamak isteyenlere Altın tavsiyeler:

Kışın Alınan Kilolar Nasıl Verilir? 1

“Kendinize az miktarda ancak sık aralıklı bir beslenme programı düzenleyin. Poğaça, börek yemekGüne güzel bir kahvaltı yaparak başlayın. Alkol ve hazır içecekler yerine, limonlu veya meyveli sodaları tercih edin. Taze veya kuru meyve yemeye özen gösterin. Günde 2.5-3 Litre Su için. Günlük posa alımınızı artırın. Tam Tahıl ürünlerini, sebze ve meyveyi bol tüketin. Soslu yemekler, mayonezli, soslu salatalar yerine limon, soya sosu gibi kalorisiz olanlarını kullanmaya çalışın. Günlük yağ alımını azaltın. Düzenli egzersiz yapın. Şekerden uzak durun. Çok tatlı yemek istediğiniz zaman dondurmayı ya da sütlü tatlıları tercih edin.

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/9731d1316091659-kilo.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/9731d1316091659-kilo-150x150.jpgFatih ELTUNKadınlar KulübüUzmanlar, kış aylarında alınan kiloları vermek için Sağlıksız diyetlere başvuranları uyarıyor. 'Kışın kalın giyecekler altında gizlenen kiloları vermek için geç kalmayın' diyen uzmanlar, egzersizler ve sık aralıklı beslenme programlarıyla kiloların verilebileceğini söylüyor. İşte, yaz gelmeden sağlıklı bir şekilde zayıflamak isteyenlere Altın tavsiyeler: 'Kendinize az miktarda ancak sık aralıklı bir beslenme programı...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...