Kadin El Cantasi (8)Büyük bavul gibi çantaların yerini artık küçük el çantaları aldı. Önceden sadece davetlerde kullandığımız bu çantaları artık günlük yaşantımızda’da  tercih eder olduk. Sizler için çeşitli firmaların kadınlar için tasarladığı rengarenk ve çok şık el çantalarını bir araya getirdik.

Ebru ELTUN
Takip Edin

Ebru ELTUN

Yazar 'da Delinetciler Portal
Moda ve diğer bayan konularına farklı bir bakış açısıyla yeni anlamlar yüklemeyi çok iyi bilen Ebru, uzun yıllardır internet dünyasının enentelektüel yazarlarından biridir.
Ebru ELTUN
Takip Edin
https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/03/Kadin-El-Cantasi-7.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/03/Kadin-El-Cantasi-7-150x150.jpgEbru ELTUNKadınlar KulübüBüyük bavul gibi çantaların yerini artık küçük el çantaları aldı. Önceden sadece davetlerde kullandığımız bu çantaları artık günlük yaşantımızda'da  tercih eder olduk. Sizler için çeşitli firmaların kadınlar için tasarladığı rengarenk ve çok şık el çantalarını bir araya getirdik.Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...