Evet arkadaşlar havaların ısınmasıyla birlikte düğün ve nişan sezonu açıldı. 

Düğünler malum her dönemde gösterişli oluyor ve  gelinlikler de düğünle  aynı orantıda  gösterişli süslü ve havalı. Dört beş sene öncesine kadar düğünlerin tam tersi nişan törenleri çok sade idi. Basit bir merasim sade bir elbise. O günlerden aklımda kalan söz ” gelinliğin zaten kabarık olacak ne gerek var kabarık nişanlığa”.  Gerçekten de bu fikir hepimizin aklında yer etmişti; nişan günümüz için özellikle çok gösterişli elbiselerden , çok canlı renklerden uzak dururduk. 

Gelelim günümüze… Artık kızlar bu görüşlere rağbet etmiyor ve benim fikrim iyi kide etmiyorlar. Artık nişan törenleri de düğünler kadar gösterişli ve nişan elbiseleri de gelinlikler kadar havalı.  Kabarık rengarenk nişanlıklar hem giyeni memnun ediyor hem de misafirlerin gözü gönlü açılıyor. Siyah dümdüz bir elbiseyle nişanı yapılmış kadınların ” evet doğru ” dediğini duyar gibiyim. 

Şimdi sıra geldi nişan gününüzde giyeceğiniz elbise için fikir vermesi amacıyla  sizin için seçtiğim kabarık gösterişli rengarenk nişan elbiselerine.  Bu elbiseler bu sene çok rağbet görüyor ve önümüzdeki senelerde de kadınların gözdesi olacağına eminim. 

Kabarık Nişan Elbiseleri (1) Kabarık Nişan Elbiseleri (2)

Kabarık Nişan Elbiseleri (3) Kabarık Nişan Elbiseleri (4)

Kabarık Nişan Elbiseleri (5) Kabarık Nişan Elbiseleri (6)

Kabarık Nişan Elbiseleri (7) Kabarık Nişan Elbiseleri (8)

Kabarık Nişan Elbiseleri (9) Kabarık Nişan Elbiseleri (10)

Kabarık Nişan Elbiseleri (11) Kabarık Nişan Elbiseleri (12)

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/05/Kabarık-Nişan-Elbiseleri-6.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/05/Kabarık-Nişan-Elbiseleri-6-150x150.jpgEbru ELTUNKadınlar KulübüKabarık Nişan Kıyafetleri,Kabarık Nişan TuvaletleriEvet arkadaşlar havaların ısınmasıyla birlikte düğün ve nişan sezonu açıldı.  Düğünler malum her dönemde gösterişli oluyor ve  gelinlikler de düğünle  aynı orantıda  gösterişli süslü ve havalı. Dört beş sene öncesine kadar düğünlerin tam tersi nişan törenleri çok sade idi. Basit bir merasim sade bir elbise. O günlerden aklımda kalan söz...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...