Ana Menü

Moda Jean Şort Neyle Giyilir?

Şort mevsimi bütün hızıyla devam ediyor. Tabii olarak şimdilerde vitrinlerde birçok farklı modelde şortlar görüyoruz. Peki en iyisi hangisi?

Jean, yüksek bel, safari ya da ipeksi… İçlerinden seçmek fazla zor değil mi? Bu kadar farklı modelin en güzel yanı, kendinize müsait olanı seçebilecek olmanız. Şimdi, hangi şortu en iyi şekilde nasıl giyebileceğinizi anlatmaya çalışacağız, siz de seçiminizi buna göre yapabilirsiniz.

Jean şortlar

Tipik bir tomboy görüntüsü elde etmek, saklı bir seksapel yakalamak için jean şortları tercih edin. Mini jean şortları blazer ceketler ve mokasen ayakkabılarla kombinleyerek bu yazın maskülen içeriğini sonuna kadar kullanın.

Safari

Şehirde safariye hazır mısınız? Vahşi yaşamdan ilham alan tasarımcıların nihayet gözdesi de diyebiliriz… Haki ve toprak tonlarının ağırlıkta olduğu bu trendi gri ve krem rengiyle, hasır şapkalarla, düz ya da topuklu sandaletlerle kombinleyebilirsiniz.

İpeksi

Teni hafifçe saran ipeksi şortlar, bu yaz içinde kendimizi en rahat hissettiğimiz parça olacak. Tercihen romantik bir bluz ya da tam tersi halter tişörtler ile tamamlanacak ipeksi şortlar, gece ve gündüz kullanımına açık.

Yüksek bel

Yazın can alıcı trendlerinin başında yüksek belli şortlar geliyor. Bacakları daha uzun, kalçayı ise daha dar gösteren bu modeli topuklu ayakkabılarınız, kısa tişörtleriniz ve ceketlerinizle kombinleyebilirsiniz.

Yorum Yap