Hangi Sabun Ne İşe Yarar? 1Papatya, kayısı, lavanta, defne, kükürt… Hem görüntüleri hem de kokularıyla alaka çeken bitkisel sabunlar; ten ve saç güzelliği için de müspet özelliklere sahip!

Kayısı Sabunu
Ten hücrelerinin hızla yenilenmesini, sağlıklı ve genç bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Cildi kurutmadan, yağ oranını dengeler.

Kullanımı: Sabunu köpürtüp yüz ve boyun bölgenize sürün. 20 saniye bekleyip ılık suyla durulayın ve havluyla kurulayın.

Lavanta Sabunu
Yüzyıllardır güzellik ve bakım için kullanılan lavanta sabunu; akne ve sivilcelerin hızla iyileşmesini, cildin tabii bir parlaklık kazanmasını sağlar. Ciltteki ölü derilerin temizlenmesine yardımcı olur.

Kullanımı: Sabunu köpürtüp yüz ve boyun bölgenize sürün. 30 saniye bekleyip ılık suyla durulayın ve havluyla kurulayın.

Bal Sabunu
Anti bakteriyel özelliğe sahip bal sabunu; ciltteki sivilce, akne ve yaraların hızla iyileşmesini sağlar. Tene zarar veren bakterilerin çoğalmasını önler. Yağlı ciltlerdeki fazla yağı emer, tabii yağ dengesini düzenler.

Kullanımı: Sabunu köpürtüp özellikle yağlı olan bölgelere sürün. 25 saniye bekleyip ılık suyla durulayın ve havluyla kurulayın.

Kükürt Sabunu
Cildin derinlemesine temizlenmesini, ciltteki fazla| yağın düzenlenmesini, akne ve sivilce gibi ten sorunlarının giderilmesini, ten yüzeyinde oluşan kuruma, kara nokta ve ölü deriden arınmasını sağlar.
Özellikle yağlı ciltlerde sıklıkla görülen sivilce sorununa karşı etkilidir.

Kullanımı: Sabunu köpürtüp özellikle yağlı olan bölgelere sürün. 15 saniye bekleyip ılık suyla durulayın ve havluyla kurulayın.

Defne Sabunu
Antiseptik özelliğe sahiptir. Ten gözeneklerini temizleyerek, soluk almasını sağlar. Bu sayede cildin ferahlamasına, tabii bir parlaklık kazanmasına, diri görünmesine yardımcı olur.

Kullanımı: Sabunu yüz ve boyun bölgenize sürün. 25 saniye bekleyip ılık suyla durulayın ve havluyla kurulayın.

Papatya Sabunu
Cildin dinlenip, rahatlamasını sağlayan papatya sabunu; ciltte oluşan lekeler ve kararmalar için de faydalıdır.

Kullanımı: Sabunu yüz ve boyun bölgenize sürün. 25 saniye bekleyip ılık suyla durulayın ve havluyla kurulayın.

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/11764d1316091900-bitkisel-sabun.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/11764d1316091900-bitkisel-sabun-150x150.jpgFatih ELTUNKadınlar KulübüPapatya, kayısı, lavanta, defne, kükürt… Hem görüntüleri hem de kokularıyla alaka çeken bitkisel sabunlar; ten ve saç güzelliği için de müspet özelliklere sahip! Kayısı Sabunu Ten hücrelerinin hızla yenilenmesini, sağlıklı ve genç bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Cildi kurutmadan, yağ oranını dengeler. Kullanımı: Sabunu köpürtüp yüz ve boyun bölgenize sürün. 20...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...