Gelinliğinizin altına nasıl bir ayakkabı giyeceksiniz kararınızı verdiniz mi?

Son yıllarda düğün hazırlığı yapan kadınlar için gelinlik kadar gelin ayakkabısı da çok önemli. Bir iki sene öncesine kadar gelin ayakkabısı modelleri belli idi; beyaz düz topuklu ayakkabı. Bu ayakkabılar genelde gelin için düğünü ızdıraba çevirir , gelin düğün sonunda şişmiş ayaklarla düğün salonundan ayrılırdı. Birde damattan uzun görünen gelinler vardı ki kadınlar bu gidişata bir dur dedi.

Artık gelinler için sıradan beyaz topuklu ayakkabılar ilk tercih olmuyor. Gelinlerin ayaklarında spor ayakkabıları , babetleri hatta renkli spor ayakkabıları görebiliyoruz. Düğünümde rahat etmek istiyorum diyen gelin adayları için çok güzel bir babet modeli karşınızda.

Biz çok beğendik umarım sizlerde beğenirsiniz.

İşte Size Babet Modelleri…

gelin babet (5)

gelin babet (2)

gelin babet (3)

gelin babet (5)

Renkli modelleri de mevcut.

gelin babet (4)

gelin babet (6)

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2016/07/gelin-babet-3.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2016/07/gelin-babet-3-150x150.jpgEbru ELTUNKadınlar Kulübübabet,babet modeli,gelin babetGelinliğinizin altına nasıl bir ayakkabı giyeceksiniz kararınızı verdiniz mi? Son yıllarda düğün hazırlığı yapan kadınlar için gelinlik kadar gelin ayakkabısı da çok önemli. Bir iki sene öncesine kadar gelin ayakkabısı modelleri belli idi; beyaz düz topuklu ayakkabı. Bu ayakkabılar genelde gelin için düğünü ızdıraba çevirir , gelin düğün sonunda şişmiş ayaklarla...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...