Gelinliğinizin altına nasıl bir ayakkabı giyeceksiniz kararınızı verdiniz mi?

Son yıllarda düğün hazırlığı yapan kadınlar için gelinlik kadar gelin ayakkabısı da çok önemli. Bir iki sene öncesine kadar gelin ayakkabısı modelleri belli idi; beyaz düz topuklu ayakkabı. Bu ayakkabılar genelde gelin için düğünü ızdıraba çevirir , gelin düğün sonunda şişmiş ayaklarla düğün salonundan ayrılırdı. Birde damattan uzun görünen gelinler vardı ki kadınlar bu gidişata bir dur dedi.

Artık gelinler için sıradan beyaz topuklu ayakkabılar ilk tercih olmuyor. Gelinlerin ayaklarında spor ayakkabıları , babetleri hatta renkli spor ayakkabıları görebiliyoruz. Düğünümde rahat etmek istiyorum diyen gelin adayları için çok güzel bir babet modeli karşınızda.

Biz çok beğendik umarım sizlerde beğenirsiniz.

İşte Size Babet Modelleri…

gelin babet (5)

gelin babet (2)

gelin babet (3)

gelin babet (5)

Renkli modelleri de mevcut.

gelin babet (4)

gelin babet (6)

Ebru ELTUN
Takip Edin

Ebru ELTUN

Yazar 'da Delinetciler Portal
Moda ve diğer bayan konularına farklı bir bakış açısıyla yeni anlamlar yüklemeyi çok iyi bilen Ebru, uzun yıllardır internet dünyasının enentelektüel yazarlarından biridir.
Ebru ELTUN
Takip Edin
https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2016/07/gelin-babet-3.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2016/07/gelin-babet-3-150x150.jpgEbru ELTUNKadınlar Kulübübabet,babet modeli,gelin babetGelinliğinizin altına nasıl bir ayakkabı giyeceksiniz kararınızı verdiniz mi? Son yıllarda düğün hazırlığı yapan kadınlar için gelinlik kadar gelin ayakkabısı da çok önemli. Bir iki sene öncesine kadar gelin ayakkabısı modelleri belli idi; beyaz düz topuklu ayakkabı. Bu ayakkabılar genelde gelin için düğünü ızdıraba çevirir , gelin düğün sonunda şişmiş ayaklarla...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...