Zarif seksi ve akıllardan çıkmayacak bir gelinlik mi arıyorsunuz ?

Düğününüzde bir kuğu gibi zarif ve bir yıldız gibi göz kamaştırmak mı istiyorsunuz ?

O halde İsrail asıllı moda tasarımcısı Galia Lahav gelinlik tasarımlarına bir göz atın. 

Galia Lahav Gelinlik Modelleri (3)

Galia Lahav 2014 gelinlik tasarımlarımda kabarık etekler , taşlı kocaman gelinlik yer almıyor. Galia Lahav gelinliklerin teması cesur ve seksi gelinler. Gelinlikler zarif danteller ve tüllerle süslenmiş , sırt ve göğüs dekoltesi ön plana çıkarılmış. Dar kesim bu gelinlikler zayıf uzun boylu  kadınlar için dikilmiş sanki !

Galia Lahav Gelinlik Modelleri (1) Galia Lahav Gelinlik Modelleri (4) Galia Lahav Gelinlik Modelleri (5) Galia Lahav Gelinlik Modelleri (6)

Gerçek düğün çekimlerinde ve modellerin üzerinde göreceğiniz bu gelinliklerin ne kadar zarif olduğu tartışılmaz. Sizde vücudunuza güveniyorsanız ve hayallerinizdeki  gelinlik modeli böyle diyorsanız , Galia Lahav 2014 gelinlik modelleri karşınızda.

Galia Lahav Gelinlik Modelleri (2)

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/04/Galia-Lahav-Gelinlik-Modelleri-3.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/04/Galia-Lahav-Gelinlik-Modelleri-3-150x150.jpgEbru ELTUNKadınlar KulübüGalia Lahav,Galia Lahav GelinlikZarif seksi ve akıllardan çıkmayacak bir gelinlik mi arıyorsunuz ? Düğününüzde bir kuğu gibi zarif ve bir yıldız gibi göz kamaştırmak mı istiyorsunuz ? O halde İsrail asıllı moda tasarımcısı Galia Lahav gelinlik tasarımlarına bir göz atın.  Galia Lahav 2014 gelinlik tasarımlarımda kabarık etekler , taşlı kocaman gelinlik yer almıyor. Galia Lahav...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...