Esmer kadınlara saç ve ten rengi nedeniyle gösteriş yakışır. Özellikle uzun saçlar bu güzel kadınların en büyük silahıdır.

Konumuz ten rengine göre saç modeli ve özellikle gelin saç modeli. ”Ten rengine göre saç modelimi olurmuş ” demeyin . Günümüz gelin modası artık eskisi gibi tek düze değil. Her geline o senenin modası diye aynı model gelinlik ve aynı model saç uygulamasından çok şükür ki vazgeçildi. Gelinlik renginde beyazın yerini kırık beyaz aldı. Son bir kaç senede gelinliklerde maviler pembeler ve hatta siyah kullanılmaya başladı.

Gelin saç modellerinde de aynı durum söz konusu. Klasik sımsıkı yapılmış gelin topuzlarının yerine artık gelinin ten rengine ve saç rengine göre modeller seçilmeye ve yapılmaya başlandı. Yazımızın başında dediğimiz gibi esmer kadın gösterişlidir bu yüzden gelin saç modeli seçilirken saçlarının verdiği bu avantajı doğru kullanmak gerekir. Sıkı toplanmış saç modelleri bu güzel kadınların tüm gösterişini alır götürür.

Ünlü saç tasarımcılarının esmer kadınlar için özellikle de gelin olacaklar için seçtiği ve tasarladığı saç modelleri açık,dalgalı ve dağınık topuz modelleri.

Sizin için ünlü bir saç tasarımcısının esmer gelinler için tasarladığı saç modellerini bir araya getirdik.

Esmer Kadın Saç Modelleri (1)

Esmer Kadın Saç Modelleri (2)

Esmer Kadın Saç Modelleri (3)

Esmer Kadın Saç Modelleri (4)

Esmer Kadın Saç Modelleri (5)

Esmer Kadın Saç Modelleri (6)

Esmer Kadın Saç Modelleri (7)

Esmer Kadın Saç Modelleri (8)

Esmer Kadın Saç Modelleri (9)

Esmer Kadın Saç Modelleri (10)

Esmer Kadın Saç Modelleri (11)

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/08/Esmer-Kadın-Saç-Modelleri-2.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/08/Esmer-Kadın-Saç-Modelleri-2-150x150.jpgEbru ELTUNKadınlar KulübüEsmer Gelin Saçı,Esmer Gelin Saçı ModelleriEsmer kadınlara saç ve ten rengi nedeniyle gösteriş yakışır. Özellikle uzun saçlar bu güzel kadınların en büyük silahıdır. Konumuz ten rengine göre saç modeli ve özellikle gelin saç modeli. ''Ten rengine göre saç modelimi olurmuş '' demeyin . Günümüz gelin modası artık eskisi gibi tek düze değil. Her geline...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...