HediyeErkeklerin en çok eskitip ve severek giydikleri gömlek olsa gerek o denle gömlek listemizin ilk sırasında yer alıyor tabiki bu kişiden kişiye değişebilir iz genel anlamda söylemiş olduk.

Kravat: Şık bir kravat, güzel bir kutuda çok hoş bir hediye olabilir. Yalnız sezonun renklerini ve çizgilerin takip etmeyi unutmayın. Bu yılın renkleri takımla zıt renkler. Bu nedenle hediye alacağınız kişinin takımlarına dikkat ederek, renk seçimi yapabilirsiniz.

Parfüm: Erkeklere alınan en çok hediye anketi yapılsaydı, herhalde parfüm en çok tercih edilen hediye olurdu. Bu durumda dikkat etmeniz gereken, hediye alacağınız kişinin sevdiği kokular. Ağır kokular mı seviyor, hafif mi? Bunu öğrendikten sonra alışveriş yapabilirsiniz.

Nemlendirici: Her ne kadar erkekler kremlere uzak olsalar da, onların da ciltlerinin neme ihtiyaç duyduğu bir gerçek. Bu gerçeği bilen kozmetik firmaları erkekler için nemlendiriciler üretiyor. Alacağınız kişinin cilt tipine göre bir nemlendirici seçebilirsiniz.

Eşofman: Rahat bir eşofman hem spora giderken, hem de evdeyken giyilebilir. Her zaman da ihtiyaç duyulan bir kıyafet çeşididir.

Spor Ayakkabı: Bütçeniz uygunsa spor ayakkabı erkeklerin her zaman için tercihleri arasındadır. Ama almadan önce alacağınız kişinin yaptığı spor çeşidine göre ayakkabı almayı unutmayın.

Evrak Çantası: Eğer hediye alacağınız kişi çok yoğun bir iş adamıysa, evrak çantası mükemmel bir hediye seçimi olabilir. Bu arada alacağınız çantanın üzerine o kişinin ismini de yazdırarak jest yapabilirsiniz.

Saat: Çok özel bir hediye ama kaliteli bir seçim yapmanız gerekiyor. Bunun için de bütçenizi iyi planlamanızı öneriyoruz.

Erkeklere Nasıl Hediye Seçilir? 1

Büro Eşyası: Eğer hediye alacağınız kişi dekorasyona ilgi duyuyorsa, bürosuna veya evine güzel objeler seçebilirsiniz.

Çakmak: Sigara içiyorsa, her zaman yanında taşıyacağı şık bir aksesuvar.
Hediye alacağınız kişinin unutkan olmamasına dikkat edin. Çünkü eğer unutkansa hemen kaybedebilir.

Kol Düğmesi: Tam bir klasik… Eğer hediye alacağınız kişi klasik giyiniyorsa, kesinlikle daha zarif bir hediye olamaz. Özellikle sedefli modelleri bu yılın gözdeleri arasında.

Oyuncak Araba: Arabaya düşkün erkekler genellikle koleksiyon yapmaya da düşkün oluyorlar. Onlara orjinal modelleri alabilirsiniz. Çok sevineceklerine şüpheniz olmasın!

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/03/Hediye.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/03/Hediye-150x150.jpgEbru ELTUNKadınlar KulübüErkeklerin en çok eskitip ve severek giydikleri gömlek olsa gerek o denle gömlek listemizin ilk sırasında yer alıyor tabiki bu kişiden kişiye değişebilir iz genel anlamda söylemiş olduk. Kravat: Şık bir kravat, güzel bir kutuda çok hoş bir hediye olabilir. Yalnız sezonun renklerini ve çizgilerin takip etmeyi unutmayın. Bu yılın renkleri...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...