Rahatlama, dinlenme fırsatı farklı şekillerde çıkabilir karşınıza… Biz size üzerinizde var olan baskıdan kurtulmanız için banyo teklifinde bulunuyoruz bu kez. Bir banyonun odak noktası olan küvetten başlayıp tüm ayrıntı ve aksesuarları ile imreneceğiniz konforu ve keyfi sunacak farklı banyo tasarımı seçtik.

En Şık Banyo Modelleri 1

Çoğunda ortama tazelik ve zindelik veren bitki aranjmanları ile karşılaşıyoruz. Ayrıca farklı renklerden örneklerde ahşabın modern tasarımlara kattığı muhteşem etkiyi de göz ardı etmek mümkün değil.

En Şık Banyo Modelleri 2

Pencerelerin önemi ise tartışılmaz; alanın estetiği ve atmosferine en çok etkileyen faktör! Diyagonal pencereler dramatik bir dokunuş ekliyor…

En Şık Banyo Modelleri 3

Verdiğimiz çoğu örnekte modern tasarımlar tercih edilmiş olsa da klasik öğelerden de vazgeçilmediğini göreceksiniz. 

En Şık Banyo Modelleri 4
Ebru ELTUN
Takip Edin

Ebru ELTUN

Yazar 'da Delinetciler Portal
Moda ve diğer bayan konularına farklı bir bakış açısıyla yeni anlamlar yüklemeyi çok iyi bilen Ebru, uzun yıllardır internet dünyasının enentelektüel yazarlarından biridir.
Ebru ELTUN
Takip Edin
https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/20589d1316092799-banyo-keyfini-pekistirecek-tasarimlar-1227011.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/20589d1316092799-banyo-keyfini-pekistirecek-tasarimlar-1227011-150x150.jpgEbru ELTUNKadınlar KulübüRahatlama, dinlenme fırsatı farklı şekillerde çıkabilir karşınıza… Biz size üzerinizde var olan baskıdan kurtulmanız için banyo teklifinde bulunuyoruz bu kez. Bir banyonun odak noktası olan küvetten başlayıp tüm ayrıntı ve aksesuarları ile imreneceğiniz konforu ve keyfi sunacak farklı banyo tasarımı seçtik. Çoğunda ortama tazelik ve zindelik veren bitki aranjmanları ile...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...