Kiz Tavlama 1Danimarkada yapılan bir yarışma kadınları ve erkekleri tavlayan en etkili cümleleri ortaya çıkarmış . Danimarka’nın günlük tabloid gazetelerinden Ekstra Bladet kadınların ve erkeklerin hemen teslim olacakları tavlama repliklerini yayınladı. Gazetenin internet sitesinde yapılan oylamanın sonunda, en iyi “giriş cümleleri” belirlendi.

40 bin kişinin katıldığı yarışmada en beğenilen tavlama repliği, “Telefon rehberi yazmaktayım. Senin de numaranı alabilir miyim?” oldu.Danimarkalı kadınların üçüncü, erkeklerin ikinci sıraya yerleştirdikleri replik ise: “İlk görüşte aşka inanır mısın? Yoksa biraz daha dolanayım mı etrafında?” oldu.

İşte En Etkili 10 Cümle;

Kiz Tavlama– Bir telefon rehberi yazmaktayım, senin de numaranı alabilir miyim?

– İlk görüşte aşka inanır mısın, yoksa etrafında bir kaç tur daha atayım mı?

– Kellogs Frosti mi yiyorsun, içimdeki kaplanı uyandırdın.

– İşte ben geldim, diğer iki dileğin nedir?

– Büyülü bir kol saati aldım, üzerinde iç çamaşırın olmadığını söylüyor, (…) pardon saati 1 saat ileri almışım?

– Eve gidip sevişelim mi, yoksa içkini bitirinceye kadar bekleyelim mi?

– Yeterince çekici miyim, yoksa biraz daha içecek misin?

– Ayakkabıların çok güzelmiş, sevişelim mi?

-Telefon numaramı unutmuşum, seninkini ödünç alabilir miyim?

-Bu şehirde yabancıyım, bana evinin yolunu tarif edebilir misin?

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/03/Kiz-Tavlama-1.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/03/Kiz-Tavlama-1-150x150.jpgEbru ELTUNKadınlar KulübüDanimarkada yapılan bir yarışma kadınları ve erkekleri tavlayan en etkili cümleleri ortaya çıkarmış . Danimarka'nın günlük tabloid gazetelerinden Ekstra Bladet kadınların ve erkeklerin hemen teslim olacakları tavlama repliklerini yayınladı. Gazetenin internet sitesinde yapılan oylamanın sonunda, en iyi 'giriş cümleleri' belirlendi. 40 bin kişinin katıldığı yarışmada en beğenilen tavlama repliği, 'Telefon rehberi...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...