Elizabeth Taylor’ın Güzellik Sırları 1Güzelliğiyle beylerin başını döndürüyor, kadınlarıysa kıskançlıktan çatlatıyordu… Hollywood’un gelmiş geçmiş en güzel kadınlarından biri olan Elizabeth Taylor hayatını kaybetti. Fakat biz onu hep kusursuz güzelliğiyle hatırlayacağız.

Elizabeth Taylor’ın güzelliğini sıra dışı kılan en mühim özellikleri, şüphesiz kestane tonlarındaki saçları ve “menekşe” rengindeki gözleriydi. Bakışları da onun en etkili silahlarından biri oldu her zaman. Peki, erkekleri çılgın yapan, güzelliği konusunda dünyanın hemfikir olduğu Taylor’ın güzellik sırrı neydi dersiniz? Doğal ki kadınsılığı… Her ne kadar “tanrının” elinin değdiği nadir kadınlardan biri olsa da, Taylor minik makyaj hileleriyle etkileyici güzelliğini ikiye katlamayı bildi.

Elizabeht Taylor, 20 sene boyunca “dünyanın en güzel kadını” olma unvanını kimseyle paylaşmadı. Özellikle gözleri, bu konuda en büyük muavin oldu. Hollywood divasının bugüne değin çekilmiş fotoğraflarına dikkat ederseniz, hepsinde gözlerini yeşil bir kalemle vurguladığını görürsünüz. Bu kombinasyon da tabii olarak mavi gözlerine daha belirgin bir tesir veriyordu.

  • Her zaman bakımlı, hafif dalgalı saçları
  • Bakışlarını tamamlayan kalın kaşları ve asla eksik etmediği kırmızı ruju
  • Adeta tutkunu olduğu parfümleri… En beğenilenler arasında, kendi adını taşıyan House of Taylor’ın çıkardığı White Diamonds ve Forever Elizabeth sayılabilir.
https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/20795d1316092815-elizabeth-taylor-in-guzellik-sirlari-1255005.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/20795d1316092815-elizabeth-taylor-in-guzellik-sirlari-1255005-150x150.jpgFatih ELTUNKadınlar KulübüElizabeth TaylorGüzelliğiyle beylerin başını döndürüyor, kadınlarıysa kıskançlıktan çatlatıyordu... Hollywood’un gelmiş geçmiş en güzel kadınlarından biri olan Elizabeth Taylor hayatını kaybetti. Fakat biz onu hep kusursuz güzelliğiyle hatırlayacağız. Elizabeth Taylor’ın güzelliğini sıra dışı kılan en mühim özellikleri, şüphesiz kestane tonlarındaki saçları ve “menekşe” rengindeki gözleriydi. Bakışları da onun en etkili silahlarından biri...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...