makyajFondöteni her yere sürmek +5 yaş

Cildinizi renklendirmek için seçtiğiniz fondöten ya da pudrayı doğru kullanmamanın sizi ihtiyar göstereceğini hiç düşündünüz mü? O halde şimdi dikkat: Ürünü kulaktan sonra burun kanatlarına kadar her yere uygulamak, cildi matlaştırabilir. Bu da sizi olduğunuzdan 5 yaş kadar daha büyük gösterir. Bunun yerine daha fazla burnunuza, yanaklarınıza ve göz çevrenize dokunuşlar yaparak uygulayacağınız fondöten ya da pudrayı hafifçe ve aşırıya kaçmadan sürün

Su bazlı fondöten seçmek -5 yaş

Su bazlı fondötenler, yüzünüze transparan ve soluk alan bir görüntü verir. Zira bu tür ürünler cildinizdeki yansıtıcı pigmentleri harekete geçirir. Bu da size 5 yaş daha genç bir görünüm kazandırır. Bu kadar basit!

Allığı kötü uygulamak +8 yaş

Sizin de çantanızda birden çok allık var ve birini birden çıkarıp hiç dikkat etmeden sürüyorsunuz, itiraf edin! Aman dikkat: toprak rengi allıkları yanak oyuklarına uygulamak, yüze kesinlikle sert ve soğuk bir ifade verir. Bu skaladaki renkleri bu bölgelere uygulamaktan mümkün olduğunca ırak durmakta yarar var, bizden söylemesi.

Sonunda doğru tonu bulmak -4 yaş

Zaman içinde maalesef cildin maalesef sarılaşmaya ve soluklaşmaya eğilimi oluyor. Bu, hemen ve anında belli olmaz. Fakat durup dururken yanlış bir kapatıcı tonu seçerek de pigmentleri yok etmeye çalışmayın. Cildinize ten renginizden yarım ton sçık fondötenle bir parça tazelik keyfi yaşatın. Doğru renk: bej ve krem. Cildin ışığını yakalayacak şekillerde renklendirme yapmayı ihmal etmeyin.

Sedef gibi parlamak +6 yaş

35 yaşından itibaren ten parlaklığı ortadan kaybolmaya başlar, bunu biliyoruz. Çizgiler arasında kaybolmaya başlayan ışıltınızı yeniden kazanmanız şart. Fakat bunun için parlak ne varsa sürmekten ve bir fener gibi ışıldamaktan kaçının.

Fondöteni profesyonel malzemeyle uygulamak -8 yaş

Fondöteni mutlaka fırçayla uygulayın. Bu, makyaj uzmanlarının tercih ettiği bir hile. Bu teknik, fondöteni abartmadan uygulamayı sağlar. Aynı zamanda sirkülasyonu aktif hale getirerek ten üzerindeki leke ve çizgileri daha iyi kapatır. Fırçayla ürünü, doğru ve orantılı biçimde cildinize dağıtarak hepsinin bir yerde toplanmasını engelleyin.

Pudra kullanmak +10 yaş

Kompakt ya da toz halindeki pudralar, yüzünüze doğru gelen ışığı keser. Siz fark bile etmeden gölgeler daha abartılı hale gelir, çizgiler ortaya çıkar. Ayrıca pudranın tanecikleri cildin kuru bölgelerine yapışır. Pudra kullanmak mı? Unutun gitsin!

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/makyaj.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/makyaj-150x150.jpgFatih ELTUNKadınlar KulübüFondöteni her yere sürmek +5 yaş Cildinizi renklendirmek için seçtiğiniz fondöten ya da pudrayı doğru kullanmamanın sizi ihtiyar göstereceğini hiç düşündünüz mü? O halde şimdi dikkat: Ürünü kulaktan sonra burun kanatlarına kadar her yere uygulamak, cildi matlaştırabilir. Bu da sizi olduğunuzdan 5 yaş kadar daha büyük gösterir. Bunun yerine daha...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...