gözSiz Kadınlar çarpıcı bakışlara sahip olmanın yolu kirpiklerinizi daha dikkat çekici hale getirmekten geçmektedir.

Gözlerde tabii görünüm
Megan Fox’un gözlerinde tekli kirpikler kullanan makyaj artisti Pati Dubroff, “Kirpikleriniz, makyajınızın yoğunluk derecesine müsait olmalı,” söylüyor. Tekli kirpikleri gözün ortasından kenarlara doğru uygulayın. Böylece hafif bir tesir yaratırsınız.

Dramatik bakışlar
Orta uzunlukta takma kirpikler, fazla abartılı bir görünüme sebep olmadan gözlere flörtöz bir hava katıyor. Kirpikleri kıvırdıktan sonra uzatan bir maskara sürün. Ardından, takma kirpiği kirpik dibine yerleştirin ve parmak uçlarınızla sıkıştırın.

Yoğun bakışlar
Daha belirgin bakışlar için, bütün kirpikleri deneyin. Takma kirpiğin kıvrımını yumuşatmak ve daha basit yerleştirebilmek için evvel parmaklarınız arasında yuvarlayın. Uyguladıktan sonra, kara likit eyeliner sürerek kirpik diplerinizi daha da belirginleşirin.

Kirpik uygulamalarında aklınızda bulunsun!

Maskaranın bulaşmasını önlemek için, sürerken kirpiklerinizle göz kapağınız arasına bir kredi kartı yerleştirin.

Gündüz alt kirpiklerinize maskara sürmeyin,bu fazla dramatik bir görünüme sebep olabilir. Onun yerine, yoğun görünmeleri için koyu kahve bir kalemi kirpik diplerine dokundurun.

Göz pınarındaki kirpiklere koyu kahverengi, dışlardaki kirpiklere ise kara maskara uygulayın.Bu metot gözleri daha uzun gösterir.

Çarpıcı bakışlar

Ayrık gözleri daha yakın göstermek için, göz pınarlarındaki kirpiklere bir kat çok maskara sürün. Dıştakilere ise hiç sürmeyin.

Fırçadaki çok maskarayı almak için temiz bir kağıt mendil kullanın.

Fırçayı kirpik dibinize yerleştirin ve uçlara doğru zig zag hareketlerle sürün.

Alt kirpikler için, fırçayı dik tutun ve kirpikler üzerinden hafifçe geçirin. Topaklanma olmayacaktır.

Kolayca Çıkarmak için ovuşturmaya gerek yok! Yuvarlak bir pamuğu kağıt mendile sarın. Bu, pamuk parçalarının yüzünüzde kalmasını engeller.

Makyaj çıkarıcı döktüğünüz pamuğu göz kapağınızın üzerinde bekletin ve yukarı, aşağı veyana doğru silerek temizleyin.

Nihayet adım olarak temizleyicinizle yüzünüzü yıkayın.

Upuzun kirpiklere sahip olmanın hayalini kuruyorsunuz fakat genetik mirasınız buna olanak vermiyor. Bu gerçeği değiştirmenin bir yolu var. Kirpikleri kalınlaştıran, parlaklık veren ve daha hızlı uzamasına muavin olan Double Lash, içeriğindeki proteinler ve tabii aktif maddeler ile kirpikleri kısa sürede sağlıklı, uzun ve kuvvetli hale getiriyor. Kirpikler için besleyici bir bakım kremi olma özelliğini taşıyan bu mahsul, maskara gibi uygulanıyor ve 30 gün içerisinde gözle görünür sonuçlar elde edebilirsiniz.

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/göz1-e1393461147119.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/göz1-150x150.jpgFatih ELTUNKadınlar KulübüSiz Kadınlar çarpıcı bakışlara sahip olmanın yolu kirpiklerinizi daha dikkat çekici hale getirmekten geçmektedir. Gözlerde tabii görünüm Megan Fox'un gözlerinde tekli kirpikler kullanan makyaj artisti Pati Dubroff, 'Kirpikleriniz, makyajınızın yoğunluk derecesine müsait olmalı,' söylüyor. Tekli kirpikleri gözün ortasından kenarlara doğru uygulayın. Böylece hafif bir tesir yaratırsınız. Dramatik bakışlar Orta uzunlukta takma kirpikler, fazla...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...