Midi etek yani diz altında biten etek boyu. Kadınların çok tercih etmediği son yıllara kadar moda olmayan bu etek modeli  bu yıl tekrar piyasaya çıktı. Genellikle tayyör dediğimiz kadın takım elbiselerinde kullanılan bu etek boyunun günlük hayatta tercih edilmemesinin nedeni kombin edilmesinin zor olması.   

Günümüz kadınının etek boyundaki anlayışı net , etek boyu ya mini olacak yada ayak bileğinde bitecek. Midi etekler bu yüzden sıkıcı ve demode olarak kabul edilmişti.  Sanırım modacılar bu durumun farkına vardılar, midi eteklere yeniden hayat vermek ve günümüz modasının bir parçası haline getirmek istediler. 

Modacılar özellikle genç kesim tarafından ilgi görmeyen bu etek modelini hem kumaş seçimi ile hem de değişik kombinlerle daha popüler hale getirmeyi amaçlıyorlar. 

 Sizin için farklı firmaların diz altı etek modellerini ve kombinlerini bir araya getirdik. Görüntü modern ve şık. Sizde bu tarz eteklerden hoşlanmıyorsanız bu kombinler sizin de fikrinizi değiştirebilir.

 

Diz altı etek kombin (1)

Diz altı etek kombin (2)

Diz altı etek kombin (3)

Diz altı etek kombin (4)

Diz altı etek kombin (5)

Diz altı etek kombin (6)

Diz altı etek kombin (7)

Diz altı etek kombin (8)

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/04/Diz-altı-etek-kombin-3.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/04/Diz-altı-etek-kombin-3-150x150.jpgEbru ELTUNKadınlar KulübüMidi etek yani diz altında biten etek boyu. Kadınların çok tercih etmediği son yıllara kadar moda olmayan bu etek modeli  bu yıl tekrar piyasaya çıktı. Genellikle tayyör dediğimiz kadın takım elbiselerinde kullanılan bu etek boyunun günlük hayatta tercih edilmemesinin nedeni kombin edilmesinin zor olması.    Günümüz kadınının etek boyundaki anlayışı...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...