Ünlü ayakkabı markası Converse   dünyaca ünlü mont üreticisi Hancock Vulcanised ile yeni bir ortaklık başlattı. Hancock VA  uzmanlığında üretilen  Converse ayakkabılar sarı ve gri tonları ağırlıkta ve suya dayanıklı malzemelerden üretilerek bu yazı karşılamaya hazırlanıyor. 

Converse Jack Purcell x Hancock modeli ayakkabılar 170£ civarında ve sadece Nike mağazalarında sınırlı sayıda satışa çıkarılmıştır.

Converse Ayakkabıda Yeni Bir Dönem Başladı 1
Converse Ayakkabıda Yeni Bir Dönem Başladı 2
Converse Ayakkabıda Yeni Bir Dönem Başladı 3
Converse Ayakkabıda Yeni Bir Dönem Başladı 4
Converse Ayakkabıda Yeni Bir Dönem Başladı 5
Converse Ayakkabıda Yeni Bir Dönem Başladı 6
https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/03/Converse-Ayakkabi-2.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/03/Converse-Ayakkabi-2-150x150.jpgEbru ELTUNKadınlar KulübüÜnlü ayakkabı markası Converse   dünyaca ünlü mont üreticisi Hancock Vulcanised ile yeni bir ortaklık başlattı. Hancock VA  uzmanlığında üretilen  Converse ayakkabılar sarı ve gri tonları ağırlıkta ve suya dayanıklı malzemelerden üretilerek bu yazı karşılamaya hazırlanıyor.  Converse Jack Purcell x Hancock modeli ayakkabılar 170£ civarında ve sadece Nike mağazalarında sınırlı sayıda satışa çıkarılmıştır.Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...