Converse AyakkabiÜnlü ayakkabı markası Converse   dünyaca ünlü mont üreticisi Hancock Vulcanised ile yeni bir ortaklık başlattı. Hancock VA  uzmanlığında üretilen  Converse ayakkabılar sarı ve gri tonları ağırlıkta ve suya dayanıklı malzemelerden üretilerek bu yazı karşılamaya hazırlanıyor. 

Converse Jack Purcell x Hancock modeli ayakkabılar 170£ civarında ve sadece Nike mağazalarında sınırlı sayıda satışa çıkarılmıştır.

 

Converse Ayakkabıda Yeni Bir Dönem Başladı 1 Converse Ayakkabıda Yeni Bir Dönem Başladı 2 Converse Ayakkabıda Yeni Bir Dönem Başladı 3 Converse Ayakkabıda Yeni Bir Dönem Başladı 4 Converse Ayakkabıda Yeni Bir Dönem Başladı 5 Converse Ayakkabıda Yeni Bir Dönem Başladı 6 Converse Ayakkabıda Yeni Bir Dönem Başladı 7

Ebru ELTUN
Takip Edin

Ebru ELTUN

Yazar 'da Delinetciler Portal
Moda ve diğer bayan konularına farklı bir bakış açısıyla yeni anlamlar yüklemeyi çok iyi bilen Ebru, uzun yıllardır internet dünyasının enentelektüel yazarlarından biridir.
Ebru ELTUN
Takip Edin
https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/03/Converse-Ayakkabi-2.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/03/Converse-Ayakkabi-2-150x150.jpgEbru ELTUNKadınlar KulübüÜnlü ayakkabı markası Converse   dünyaca ünlü mont üreticisi Hancock Vulcanised ile yeni bir ortaklık başlattı. Hancock VA  uzmanlığında üretilen  Converse ayakkabılar sarı ve gri tonları ağırlıkta ve suya dayanıklı malzemelerden üretilerek bu yazı karşılamaya hazırlanıyor.  Converse Jack Purcell x Hancock modeli ayakkabılar 170£ civarında ve sadece Nike mağazalarında sınırlı sayıda satışa çıkarılmıştır.   ...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...