Kadınların vazgeçemediği aksesuarların başında gelen inci, bu kez Goldaş’ın özel tasarımlarıyla hayat buluyor. Beyazlığı ile saflık ve erdemin sembolü olarak kabul edilen inci, bir çok kültürde gelinlerin tercih ettiği düğün takılarının başında yer alıyor. Bu vazgeçilmez malzemeyi pırlanta ve altın ile bir araya getirerek, özel ve farklı tasarımlara imza atan Goldaş, “Hangisini tercih etmeliyim?” ikilemi yaşayan gelinlerin içine su serpeceğe benziyor.

Goldaş özel günler için tasarımlar hazırlarken damat adaylarını da unutmadı. Damatların şıklığını tamamlayacak gümüş kol düğmeleri de klasik tarzı tercih edenler için ideal bir seçim olacak.

 

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/03/beyaz-inci-1.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/03/beyaz-inci-1-150x150.jpgFatih ELTUNKadınlar KulübüKadınların vazgeçemediği aksesuarların başında gelen inci, bu kez Goldaş’ın özel tasarımlarıyla hayat buluyor. Beyazlığı ile saflık ve erdemin sembolü olarak kabul edilen inci, bir çok kültürde gelinlerin tercih ettiği düğün takılarının başında yer alıyor. Bu vazgeçilmez malzemeyi pırlanta ve altın ile bir araya getirerek, özel ve farklı tasarımlara imza atan...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...