Hem güzellik açısında hem sağlıklı yaşam açısından önemli bir etken olan fit vücuda sahip olmak için ince püf noktaları öğrenmek ister misiniz?

Sizlere bu yazımızda fit bir vücuda nasıl sahip olacaksınız bunun püf noktalarını belirteceğiz.

Besin Düzenleyici : Bir diyetisyene danışarak, günlük tükettiğiniz kalorinin hesaplamasını yapmasını isteyin. Ne kadar spor yaparsanız yapın eğer, aldığınız kaloriden fazla tüketmiyorsanız fit bir vücuda sahip olamazsınız. Bu yüzden mutlaka aldığınız günlük kalori miktarını hesaplayın. Sonrasında yeni bir beslenme düzeniyle bu kalorileri azaltmaya çalışın. Örneğin, karbonhidrat alımını sabah kahvaltısında yapın. Günün diğer saatlerinde sebze ve meyve alımına özen gösterin.

Bayanlarda Fit Vücudun Püf Noktaları

Kahvaltınız da Balığa Ne Dersiniz? : Özellikle kahvaltıda balık tüketimi, zengin protein açısında önemlidir. Hem şişkinlik yapmaz hem de gün boyunca sizi doymuş hissetirecektir. Sabahları bala bulanmış somon balığı yemeniz, yanına da garnitür olarak yeşil salatayı eklemeniz, fit bir vücuda sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

Meditasyon Yapın: Stresli yaşamın getirdiği durumlar sonucu fit vücuda kavuşmanız zorlaşabilir. Hergün, sabahları 5 veya 10 dakika meditasyon gününüzün zinde ve enerjik geçmesine yardımcı olacaktır.

Kendinizi Ödüllerin: Fit bir vücuda sahip olmak için diyetinizi ve sporunuzu aksatmamanız gerekmekte. Ara sıra ödüllendirme tarzında yapacağınız kaçamaklar, spor ve diyet programınıza sadık kalmanıza yardımcı olacaktır.

Tüm bu yukarıda bahsettiğimiz püf noktalarını elbette çoğaltabiliriz. Bunun için ara ara sizlerde paylaşacağımız yazıları okuyabilmeniz için sitemizi takip etmeniz yararlı olacaktır.

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/03/32834d1352470034-fit-vucut.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/03/32834d1352470034-fit-vucut-150x150.jpgFatih ELTUNKadınlar KulübüHem güzellik açısında hem sağlıklı yaşam açısından önemli bir etken olan fit vücuda sahip olmak için ince püf noktaları öğrenmek ister misiniz? Sizlere bu yazımızda fit bir vücuda nasıl sahip olacaksınız bunun püf noktalarını belirteceğiz. Besin Düzenleyici : Bir diyetisyene danışarak, günlük tükettiğiniz kalorinin hesaplamasını yapmasını isteyin. Ne kadar spor yaparsanız yapın...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...