Banyo DekorasyonBanyolarımız genellikle çok geniş olmayan küçük alanlardır. Bu sebeple bu mekanları geniş ve ferah gösterecek açık ve orta tonlara yakın renkleri öneririz. Beyaz, krem, kirli beyaz, kırık beyaz banyolar için en uygun renklerdir, çünkü temizliği ve sağlığı çağrıştırırlar. Ayrıca mavi, yeşil, turkuaz, mavi-yeşil renklerinin çok açık ve açık tonlarını da banyonuzda kullanabilirsiniz. Bu renkler doğallığı ve saflığı temsil eder, akla suyun duruluğunu, enerjisini ve ferahlığını getirirler. Banyo halıları, çamaşır sepeti, havlular gibi ayrıntılar da kontrast renkler kullanarak banyonuzu renklendirmede size yardımcı olurlar. 

 

Mutfak Dekorasyon

Mutfaklar genellikle renkten mahrum bırakılırlar. Oysaki evin merkezi olan bu alanlarda canlı , neşeli bir ortam yaratmak mümkündür. Güçlü renk blokları modern bir mutfağın keskin hatlarını vurgular , aynı zamanda modern bir görünüm verir. Mutfak dinlenilecek bir yer değildir. Bu sebeple hareket arttırıcı renkler hedeflenerek, renk kataloğunun sıcak renkleri tercih edilebilir. Uçuk Sarılar, yeşilin canlı tonları, turuncu ve açık tonları gibi. Bu renkler dikkatli ve hazır olma duygularını uyandırır, yaratıcılığı destekler. Mutfakta kullanılan havlular, yemek takımları, masa örtüleri gibi ayrıntılar kullanılan temel renge bir kontrast oluşturmak için birer fırsattır.

https://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/Mutfak-Dekorasyon.jpghttps://www.delinetciler.net/portal/wp-content/uploads/2014/02/Mutfak-Dekorasyon-150x150.jpgEbru ELTUNKadınlar KulübüBanyolarımız genellikle çok geniş olmayan küçük alanlardır. Bu sebeple bu mekanları geniş ve ferah gösterecek açık ve orta tonlara yakın renkleri öneririz. Beyaz, krem, kirli beyaz, kırık beyaz banyolar için en uygun renklerdir, çünkü temizliği ve sağlığı çağrıştırırlar. Ayrıca mavi, yeşil, turkuaz, mavi-yeşil renklerinin çok açık ve açık tonlarını...Bilgisayar, Moda, Teknoloji, Sinema, Bilim, Tarih, Haber üzerine sınırsız bilgiyi sizlere sunuyoruz.  Biz interneti takip ediyoruz.Bizimle Kalın...