Delinetciler Portal 2006 yılında İzmir’de www.delinetciler.com alan adı altında kurulmuştur. Ülkemizin internet dünyasıyla yeni yeni tanışmaya başladığı 2006 yılında 4’ü grafiker, 5’i çeşitli konularda araştırmacı olan 9 kişinin katılımı ile Delinetciler Portal sitesi yayın hayatına başladı.

Kuruluş amacı çeşitli konularda yayın yapmak olan Delinetciler Portal, kısa süre içinde bincelerce kullanıcının katılımı ile format değiştirerek interaktif arkadaşlık ve sosyal paylaşım platformuna dönüştü. 2008 yılında domain ismini değiştiren site www.delinetciler.net alan adı altından yayın hayatına devam etti. 2013 yılına kadar bu yapısı ile devam eden site 2013 yılından sonra üyelik sistemini durdurup profesyonel içerik yapan sosyal bir web platformuna dönüştü.

RLeKendi konularında uzman olan yazarlarımız teknoloji, sosyal, sağlık, moda, tarih ve eğitim konuları başta olmak üzere güncel içerikler hazırlayıp yayınlamaktadır. Delinetciler Portal sitesinde yayınlanan içeriklerin tümü fayda amaçlıdır ve hiçbir icerikle ilgili maddi kazanç beklentisi yoktur. Delinetciler Portal sitesinin tek bir amacı bulunmaktadır. Bu amaç ilk kurulduğu yıldan beri hiç değişmeden devam etmektedir. Delinetciler Portal olarak nihai amacımız ziyaretçilerimize en güncel ve en doğru bilgileri sağlamaktır.

Bu amaç doğrultusunda geçirdiğimiz 13 yılda binlerce yazılı ve görsel içeriği kullanıcılarımızın kullanıma sunmaktan gurur duyuyoruz.

Delinetciler Portal
Fatih ELTUN